www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Kje nabaviti novo baterijo za tablico?

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Napajalniki, polnilci in baterije
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 424
Aktiv.: 4.35
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:40 am    Naslov sporočila:  Kje nabaviti novo baterijo za tablico? Odgovori s citatom

Pozdravljeni
Rad bi nabavil novo baterijo za tablico Samsung TAB S2 T810.
Kje priporočate nabaviti? Na Ebayu, Alibabi... ne zaupam kvaliteti razen, če ima kdo od vas dobre izkušnje. Na Amazonu in v UK ne kupujem!
Hvala za deljenje vaših izkušenj.
LP Iztok
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rplink3r
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Feb 2007 20:02
Prispevkov: 480
Aktiv.: 2.29
Kraj: Levec

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 8:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://ebatt.si/si/polnilne-baterije/5239-tablet-baterija-eb-bt810aba-eb-bt810abe-samsung-galaxy-tab-s2-97-t810-t813-t815-t819-5903317222132.html

Glede kvalitete nevem, imajo pa garancijo 1 leto.

_________________
"The statement below is false."
"The statement above is true."
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
malci
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2007 21:05
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.92
Kraj: Polhov Gradec

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 11:16 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

In kako uveljavljati oz dokazati garancijo?

Namreč, jaz sem za telefon LG K10 nabavil novo baterijo pri slovenskem prodajalcu, a mi po zamenjavi ravno tako telefon ne zdrži cel dan, ob malo večji uporabi pa se že popoldne ugasne, kljub temu da je vsako jutro na 100%. Baterija zgled original, ko pa gledam porabo v mAh (v nastavitvah baterije) , mi seštevek pokaže komaj 1000 mAh, namesto 2800 mAh.

Pozna kdo kak namensko aplikacijo za android za merjenje kapacitete baterije?

lp

_________________
Elektronika za hobi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rplink3r
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Feb 2007 20:02
Prispevkov: 480
Aktiv.: 2.29
Kraj: Levec

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 11:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če že, mogoče kitajska stran, kar sem jemal na Aliexpress sem pogledal mnenje uporabnikov in tistega prodajalca kateri ima največ prodanih.

Pa še nisem imel problemov.

_________________
"The statement below is false."
"The statement above is true."
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Spajky
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Jun 2010 0:05
Prispevkov: 1095
Aktiv.: 6.51
Kraj: Obala

PrispevekObjavljeno: Pon Feb 15, 2021 2:07 pm    Naslov sporočila: icon_idea  Odgovori s citatom

NI nujno kaj narobe s telefonom ali baterijo !

Pred meseci sem imel jest problem z verjeli ali ne s SIM-ko za HoT ... malo po malo je crkovala in trajanje baterije se je zreduciralo in na koncu crknilo. Ko sem jo menjal, se je vse znormaliziralo. Zdaj pa se podobno dogaja z drugo na drugem telefonu (obe sta bili kupljeni hkrati). Zgleda, da je bila ena serija Simk bolj škart.
Sem uredil s tel.podporo na HoT ... Preveri pri tvojem ponudniku, pri meni so vedeli za ta problem.

Vprašat ni greh ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 424
Aktiv.: 4.35
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2021 12:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najlepša hvala za odgovore. Pri Ebatu nabavljamo baterije vseh vrst, ampak niti na misel mi ni prišlo, da bi lahko imeli kakšno tako specialno zadevo. Se sprehodim jutri do njih. So le 100m stran. Very Happy
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mmelektronika
Član
Član



Pridružen-a: Pet 04 Okt 2019 18:59
Prispevkov: 176
Aktiv.: 3.19
Kraj: Medvode

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2021 8:12 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

50eur je original z menjavo na RAM-u za tab4, tako da vprašaj še tam
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2540
Aktiv.: 13.14
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 16, 2021 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem za LG kupil original baterijo pri nas na uradnem servisu. Žal so imeli staro zalogo in je baterija bolj kilava.

Nato sem iz Nizozemske kupil baterijo od enega prodajalca, ki ima veliko prometa in vedno svežo robo. In sem zadovoljen.

Aplikacija za baterijo: AccuBattery
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
urschman
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 15 Feb 2021 15:26
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.03

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 18, 2021 1:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://www.outletshop.si/Racunalnistvo/Baterije-za-tablicne-racunalnike/Baterija-za-Samsung-Galaxy-Tab-S2-9-7-5800-mAh-p6663c98c103?search=Samsung%20TAB%20S2%20T810[/url]
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Napajalniki, polnilci in baterije Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 68 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group