www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Delujoč prenosni računalnik z naloženim Windows 10 in 8G RAM

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
slavcek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Feb 2019 17:18
Prispevkov: 214
Aktiv.: 3.45
Kraj: kraj ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 19, 2021 1:35 am    Naslov sporočila:  Delujoč prenosni računalnik z naloženim Windows 10 in 8G RAM Odgovori s citatom

Kupim delujoč prenosni računalnik z naloženim Windows 10 in 8G RAM.
Potrebujem delujoč prenosni računalnik z naloženim Windows 10 in 8G RAM, da ga podarim dijaku za pouk na daljavo. Kupim ga za simbolično ceno ali če mu ga kdo podari bo zelo vesel. V zameno lahko ponudim kakšno tehnično stvar.



ali-kdo-podari-delujoc-prenosni-racunalnik-slika-18627267.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  5.84 KB
 Pogledana:  1510 krat

ali-kdo-podari-delujoc-prenosni-racunalnik-slika-18627267.jpg



_________________
?...zakaj že imam vozel na robcu ?, da kaj ne pozabim verjetno...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 21, 2021 3:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Živjo,

Ali bi bil OK navaden komp? Jaz sem jih kupil 10 iz nizozemske in jih podaril enmu tipu iz Kranja ki jih potem dodela (naloži win 10, vgradi SSD) tudi ekran se dobi, miška, tipkovnica, vse.... ter posreduje učencem katerih starši si to ne morejo privoščiti. Če je to OK ti dam kontakt in greš lahko prevzet v Kranj oz grem lahko tudi jaz iskat pa ti pripeljem (sem iz LJ drugače).. Otroci ne smejo biti prikrajšani za šolanje!

Lp

D.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slavcek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Feb 2019 17:18
Prispevkov: 214
Aktiv.: 3.45
Kraj: kraj ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 21, 2021 8:28 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Very Happy Hvala za tvoj odgovor. Res bi bil vesel če bi za dijaka dobil kakršen koli prenosni računalnik. Koliko pa bi me stal tak računalnik? Ali ima možnost Wi-Fi , kamera, nebleščeč zaslon in vzdržljiva baterija so naša želja. Ker sem starejši upokojenec in nikogar ne poznam v Kranju, nimam možnosti, da bi se dobil s tem gospodom, zato me zanima ali bi mi lahko to zadevo uredil ti in mi ga dostavil v Maribor. Hvala že v naprej za tvojo pomoč. Lep pozdrav Slavko. Wink
_________________
?...zakaj že imam vozel na robcu ?, da kaj ne pozabim verjetno...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Sre Apr 21, 2021 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

slavcek je napisal/a:
Very Happy Hvala za tvoj odgovor. Res bi bil vesel če bi za dijaka dobil kakršen koli prenosni računalnik. Koliko pa bi me stal tak računalnik? Ali ima možnost Wi-Fi , kamera, nebleščeč zaslon in vzdržljiva baterija so naša želja. Ker sem starejši upokojenec in nikogar ne poznam v Kranju, nimam možnosti, da bi se dobil s tem gospodom, zato me zanima ali bi mi lahko to zadevo uredil ti in mi ga dostavil v Maribor. Hvala že v naprej za tvojo pomoč. Lep pozdrav Slavko. Wink


Kot sem rekel to ni prenosni racunalnik ampak hišni- se pravi škatla in ekran ločeno... takšnega lahko dobiš zastonj.. Jaz v MB sicer ne hodim ampak sigurno se bo našla rešitev in vam ga bo kdo dostavil.. Prenosnega pa žal nimam nobenega.. Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slavcek
Član
Član



Pridružen-a: Sre 20 Feb 2019 17:18
Prispevkov: 214
Aktiv.: 3.45
Kraj: kraj ob Dravi

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 07, 2021 1:27 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Applause Računalnik sem dobil. Hvala @romascenko za tvojo pomoč. Oglas torej ni več aktualen, zato prosim administratorja, da ga prestavi med zaključene. Hvala. Wink
_________________
?...zakaj že imam vozel na robcu ?, da kaj ne pozabim verjetno...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group