www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pralni stroj Gorenje W7643L - javlja ERR 5

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
19Dec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 19 Dec 2011 17:15
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 05, 2021 6:22 pm    Naslov sporočila:  Pralni stroj Gorenje W7643L - javlja ERR 5 Odgovori s citatom

Na pralnem stroju so bile na motorju obrabljene ščetke. Zamenjal sem ščetke, sedaj se mi pri koncu pranja na display-u pojavi napaka ERR 5 in tri lučke utripajo 5x. ????
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom
Član
Član



Pridružen-a: Sob 11 Nov 2017 0:42
Prispevkov: 270
Aktiv.: 3.48
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2021 4:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kontrolna plošča in inverterski del izgubita povezavo. Pa to povsod prebereš.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lipa
Član
Član



Pridružen-a: Ned 27 Sep 2009 9:39
Prispevkov: 734
Aktiv.: 4.16
Kraj: Lipa Beltinci

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 06, 2021 7:16 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo je nerodno, ker inverterja in ščetk ni v enem in istem stroju Think
_________________
Lep pozdrav!
Boris Z.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
19Dec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 19 Dec 2011 17:15
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Sre Maj 12, 2021 11:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Stvar je takšna. Premeril vezje, triac je ok. Na Gorenje servisu naročil novo elektroniko. Po 4 dneh kupil. Vendar ko sem prišel domov sem ugotovil, da ni ista oznaka elektronike.
Seveda mi tega v trgovini niso povedali. v škatli je bilo tudi "bežno" napisano navodilo kako se elektronika programira in tako sem probal vendar sedaj imam največjo hitrost ožemanja 600obr/min. prej je bilo 1400. Klical sem na servis tam pa so mi povedali, da je to "alternativno vezje elektronike". Sem rekel, da sem naročil pač original. Odgovor pa je bil, da je on samo trgovec in naj se posvetujem z njihovimi serviserji, glede programiranja elektronike . A ve kdo kako se da to sprogramira?. Aja testni program gre skoz brez problemov.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joztom
Član
Član



Pridružen-a: Sob 11 Nov 2017 0:42
Prispevkov: 270
Aktiv.: 3.48
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 13, 2021 9:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz vedno uporabim preverjeni recept. Grem na Ebay in kupim Miele s 1600 obrati in inverterjem, cene okoli 100€, transport 50€. Pa je za 20 let mir:
https://www.ebay.de/itm/303987973800?hash=item46c7185ea8:g:nGEAAOSwSJdgjP9U
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 06 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.02

PrispevekObjavljeno: Čet Maj 20, 2021 9:25 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sami elektroniki so priložena navodila za programiranje,samo kolikor se spomnim so napisana zelo nerazumljivo..
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
19Dec
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pon 19 Dec 2011 17:15
Prispevkov: 8
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 04, 2021 9:47 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uspelo mi je rešiti zadevo. Če kdo rabi kakšno pomoč se priporočam.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebastjan.kamensek
Član
Član



Pridružen-a: Sob 26 Jul 2008 11:04
Prispevkov: 1010
Aktiv.: 5.29
Kraj: Škofja Loka

PrispevekObjavljeno: Pet Jun 04, 2021 10:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bi mogoče opisal kako si prišel do rešitve in kakšna je rešitev bila? Če bo kdo kdaj rabil, bodo tile prispevki čisto neuporabni.

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group