www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Covid 19 cepljenje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  

Covid 19 se boste cepili ?
Da, takoj ko bo možno
36%
 36%  [ 38 ]
Da, a ne takoj bom počakal, da vidim učinkovitost oz. morebitne stranske učinke
25%
 25%  [ 26 ]
Ne, ne bom se cepil
36%
 36%  [ 38 ]
Ne, ne bom se cepil covid 19 ne obstaja
1%
 1%  [ 2 ]
Skupaj glasov : 104

Avtor Sporočilo
elektrolit
Član
Član



Pridružen-a: Sre 24 Feb 2021 21:06
Prispevkov: 161
Aktiv.: 4.28
Kraj: Kranj

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 02, 2021 8:57 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kako podrobna kronologija, bravo. Applause
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Silvo
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Pon 24 Feb 2003 17:09
Prispevkov: 14551
Aktiv.: 65.52
Kraj: Koroška-okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 20, 2021 4:14 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prejšni teden dobil še "2.šus"

V bližnji prihodnosti nameravam iti v Avstrijo. Na
avstrijskem veleposlanistvo berem da je za vstop potrebno potrdilo o cepljenju in sicer Copy/paste :
Kot potrdilo o cepljenju se priznavajo uradni dokumenti v nemškem (Ärtztl. Zeugnis) ali angleškem jeziku (Health certificate) ali rumena izkaznica cepljenj, v katero je vnešeno cepljenje.

Rumeno izkaznico imam - zanima me, če je kdo z njo prestopal, da ne bi bil slučajno potem na meji presenečen.

_________________
lp
Silvo
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Ned Jun 20, 2021 11:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mislim, da si boš moral naprintat potrdilo iz portala ( prijava tukaj. ). Rumena knjižica verjetno ne bo dovolj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pon Jun 21, 2021 2:26 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če je bližnja prihodnost šele julija, potem boš lahko uporabil digitalno zeleno potrdilo.

Sicer pa če piše 'rumena izkaznica cepljenj',...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.21
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Sob Jun 26, 2021 5:56 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

na hrvaško not , v morje in nazaj včeraj , na meji 2x 3 min , osebna + cepilna izkaznica.
_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Convert
Član
Član



Pridružen-a: Ned 13 Jun 2021 15:57
Prispevkov: 166
Aktiv.: 4.88
Kraj: NM

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 30, 2021 6:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sodelavec včeraj v Zagreb in nazaj, razen osebne nihče nič pogledal. Ima tudi potrdilo o cepljenju. Glede na rečeno v medijih glede obveznih dokumentov za nemoten prehod meje malo čudno, ampak ok.

Ontopic; že bil cepljen, 2x AZ. Razen malo slabšega počutja nič posebnega po cepljenju.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1615
Aktiv.: 8.19
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 14, 2021 11:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

2.9. sem dobil še drugi šus Pfizerja...
Povsem brez vsakega stranskega učinka, nobenih nepravilnosti ne opažam... (tisto kar sama roka rahlo boli zaradi same igle, seveda ne štejem) Očitno sem res medicinsko-gledano zelo nezanimiv primer. Mr. Green

Sem pa s cepljenjem čakal do zadnjega - sedaj po skoraj enem letu, ko sem zbral več informacij od ljudi, ki so bili in ki niso bili cepljeni; v bistvu nihče od poznanih cepljenih ni imel resnih stranskih učinkov.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.90
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Včeraj prejel prvi odmerek, najprej nisem čutil prav nič, šele čez nekaj ur sem začutil, da me nekoliko boli rama. To ni zaradi vboda igle ampak zaradi vbrizganega cepiva, reakcija telesa na "tujek", oziroma reakcija imunskega sistema.
Sem pa kar nekaj časa odlašal, ker sem bil tik pred novim letom cca 14 dni zelo v slabem stanju. mi je bilo kasneje žal, da nisem preko osebnega zdravnika šel na test, tako sedaj ne bi potreboval cepljenja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3158
Aktiv.: 14.23
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 2:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Mnogim, ki se niso testirali, je bilo pozneje žal. Pač pogoji definirani v nekem smislu za nazaj.
Ampak zdaj je od novega leta več kot 180 dni, kolikor trenutno velja prebolelost, in se ti ni treba sekirati.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.90
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 3:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V bistvu se ne sekiram, verjetno bi zadostoval samo poživitveni odmerek.

Bomo videli, kako bodo obravnavali tiste, ki so sicer bili že dvakrat cepljeni in je ptreteklo tudi več kot 6 mesecev, ali bodo tudi zahtevali, da se ponovno cepijo s poživitvenim odmerkom.
Zgleda, da je na tem področju še kar nekaj nejasnosti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 4:38 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dokler ne bo izpolnjena agenda, poživitvenih odmerkov bo več. Zelo zanimivi prevod booster-ja v poživitev.
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 9:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

od 15.09.2021 naprej manjka odgovor "Da, ker sem v to prisiljen zaradi vladnih ukrepov"
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.96
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pet Sep 17, 2021 10:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

psevdonim je napisal/a:
od 15.09.2021 naprej manjka odgovor "Da, ker sem v to prisiljen zaradi vladnih ukrepov"
Kje pa, Koritnik je rekel, da so ljudje spoznali, da se je dobro cepit
_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2021 9:44 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Njegov priimek pove vse.
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4581
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Sob Sep 18, 2021 9:56 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sicer ne maram debat okoli tega kovida, ampak me je pa prešinila ideja.
Znano je, da so ti ukrepi protipravni. Nekateri smo v manjvrednem položaju, čeprav ustava pravi, da smo vsi enaki. Tožba proti državi je kraja iz lastnega žepa.

Sedaj vprašanje odvetnikom in ne enim, ki mislijo, da vedo več.
Kaj bi se zgodilo, če bi šel v osebno tožbo proti ljudem, ki mi protiustavno kradejo svobodo do prostega gibanja? V mislih nimam delavcev, ki samo spoštujejo ukaze, ampak proti plešastim in manj plešastim psihotom

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 31, 32, 33  Naslednja
Stran 8 od 33

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group