www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Dlančnik HP rx9540

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 07, 2021 5:20 pm    Naslov sporočila:  Dlančnik HP rx9540 Odgovori s citatom

Imam omenjen dlančnik star je pa že 10+ let. Naloženo sem imel tudi MioMap a je izginilo. Naložim programsko opremo na rač. in dlančnik se poveže. Potegnem eno MioMap v velikosti okoli 1,2G. Probam naložit na dlančnik, vse skozi kaže prenos že kakšne dve ure a zgodi se ne nič. Spominska kartica je pa 2G.
Kakšen nasvet?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 07, 2021 7:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A si poskusil s kako svežo kartico?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Sep 07, 2021 8:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem pustil pri miru in šel delat nekaj x. Sedaj vidim, da je naloženo nekje toliko kot sem ocenil. Problem je pa v tem, ker je preteklo že nekaj let in sem stvar pozabil kako naprej.
Datoteka je očitno v zipu. Na rač. mi punuja takojšni setup.exe, tega pa na dlancniku ni.
Ne spomnem se kaj sem takrat naredil, mogoče je bil nameščen že tudi zip...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2021 2:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prva slika je disk, druga pa kartica.
Na disku je mapa instal velika 382MB, na kartici ista mapa 21,9MB. Če kliknem na njo se zgodi enako kot pri setu.exe na drugi sliki. Celotna mapa je pa velika 821MB
Sad



disk.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  49.37 KB
 Pogledana:  9 krat

disk.JPG



SD.JPG
 Opis:
 Velikost datoteke:  35.13 KB
 Pogledana:  8 krat

SD.JPG


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.96
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2021 7:21 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali je mogoče SDHC kartica?
Dlančniki z OS WMobile, so imeli probleme z branjem SDHC kartic!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Čet Sep 09, 2021 8:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na tej kartici sem že imel MioMap, zakaj sem pa to pred leti zbrisal pa ne vem.
Sem danes na SD izbristal tisto instal mapo, z 21,9MB in iz rač. prenesel tisto z 382MB.
Prenos je potekal brez napake, pogledam velikost in spet je samo 21,9MB. Kartica je 2GB in še je placa. Bom sprobal še z kakšno drugo verzijo.
Če ima kdo kaj preverjenega bi prosil za link.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group