www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Zaposlitev in tattoo

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Borza dela
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
damjango
Član
Član



Pridružen-a: Pon 03 Sep 2012 7:56
Prispevkov: 721
Aktiv.: 5.12
Kraj: Murska Sobota

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:59 am    Naslov sporočila:  Zaposlitev in tattoo Odgovori s citatom

Zanima me vaše mnenje o tattooju, ki bo viden v poletnih dneh na roki. In kaj bo z zaposlitvijo potem. Ker imam termin za tattoo že določen za januar 2022 in bo lepa zadeva. Dva manjša angelčka v linijski izvedni, kateriva gledata drug proti drugemu in sredini bo majhen srček. Namen ga imam imeti nad komolcem. V tem primeru nebo težav z zaposlitvijo, ker bo v veliki večini skrit pod majico s krakimi rokavi. Ampak glede na to, da se mi na tem mestu občasno naredi kakšen mozolj. Katere brez problema odpravljam z bepanten kremo. Ker mozolji lahko tattoo poškodujejo. Zato bi mogoče šel malo nižje na roki pod komolcem v notranji del roke, kar pa bo viden v poletnih mesecih. Meni je bila želja po tattooju že nekaj let, samo sem bil zadržani glede na izbiro motiva. zdaj pa sem si nekaj izbral, kar mi bo nekaj pomenilo. Tattooja si ne bom delal samo zaradi tega, da bi s tem zelel izgledati nekaj več. Sem pa tudi dovolj star (30 let) in se zavedam trajnosti.

Meni so določeni tattooji pri nekaterih zelo lepi in tudi nekateri zelo grdi. Tudi mi ni všeč, da nekdo pretirava z tattuji. Kar pa sem do ljudi strpen in jih ne ločim po izgledu. Ker tetovirani ljudje niso vsi slabi ljudje. Tako kot romi. včasih so beli romi (tisti ki niso romi) hujši in večji lopovi, kot pa črni romi. Tisti, ki vam na splošno tattoji niso všeč se pa zadržite grdih komentarjev.

Vedno delam in iščem si službo, kot električar ali kot inženir kaki programer ali kot inženir kateri riše načrte in razvija tiskana vezja. In nikoli si ne iščem takega dela, v katerem bi bil v stiku s strankami in ljudmi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SimonS
Član
Član



Pridružen-a: Čet 01 Jul 2004 11:18
Prispevkov: 4580
Aktiv.: 20.63
Kraj: Kobarid

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 11:53 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moje osebno mnenje je, da kdor napravi tatto ne spoštuje sebe. Takorekoč si trajno poškoduješ del sebe.

Če bi bil pri meni za sprejem v službo, pa ta taku nebi imel nikakšnega vpliva. In mislim, da tudi pri vsakem (pametnem) delodajalcu ne bi imelu upliva. Razen pri določenih službah, kjer tatuji niso zaželjeni

_________________
Lep dan
Simon
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
satelitko
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Apr 2004 13:27
Prispevkov: 1752
Aktiv.: 7.89
Kraj: Radovljica

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 1:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A si dilerja zamenjal? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.57
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 2:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri pametnem delodajalcu bo pomembno, kaj znas. Tatoo danes ni vec nic posebnega, ce ni kako pretiravanje na obrazu.
Jaz sicer nisem pristas poskodovanja samega sebe samo zato, da bi me drugi bolj opazili. Raje vidim, da me cenijo zaradi drugih lastnosti.
Obicajno vidim tatooje na ljudeh, ki zelijo izstopati in biti opazeni (za razliko od tistih JNA tatoojev, ki so plod stanja pod uplivom maliganov).

_________________
Physics sucks! It always works against "great" ideas! Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 4:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kot je napisal s55m, tatoo je danes nekaj običajnega, če se ne pretirava, torej, tvoja volja, tvoj svet ali kakor pravi pregovor, vsako tele ima svoje veselje!
Seveda, tako mislim jaz, kako pa tvoj delodajalec, pa ne bi vedel.
Če je normalen, bo gledal učinke tvojega dela in ne tatooje!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.20

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 6:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

s55m je napisal/a:
Pri pametnem delodajalcu bo pomembno, kaj znas. Tatoo danes ni vec nic posebnega, ce ni kako pretiravanje na obrazu.
Jaz sicer nisem pristas poskodovanja samega sebe samo zato, da bi me drugi bolj opazili. Raje vidim, da me cenijo zaradi drugih lastnosti.
Obicajno vidim tatooje na ljudeh, ki zelijo izstopati in biti opazeni (za razliko od tistih JNA tatoojev, ki so plod stanja pod uplivom maliganov).


Dobrega človeka ni nikoli preveč.

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pobesneli
Član
Član



Pridružen-a: Sre 02 Jan 2008 1:24
Prispevkov: 1070
Aktiv.: 5.41
Kraj: Ajdovščina

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 9:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zame kot delodajalca me ne zanima kakšne tatuje imaš niti kje in koliko. Če delaš vestno svojo službo je to vse kar pričakujem od tebe.

Seveda pa obstajajo tudi službe kjer pač tatuji niso zaželjeni, ampak če je diskreten in ne ravno na obrazu ali žaljiv gre danes v tem modernem svetu čisto vse lepo skozi.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Iztok_S
Član
Član



Pridružen-a: Sre 13 Apr 2016 10:06
Prispevkov: 417
Aktiv.: 4.30
Kraj: Ljubljana, Trzin

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:11 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Na vse si si odgovoril že sam, ko si iz previdnosti vprašal na forumu kaj narediti in kaj mislimo o tem.
Meni so tatuji BREZ ZVEZE! Če že potem si daj tistega, ki zgine po parih mesecih NIKAKOR PA TRAJNEGA, saj se ga boš prej ali slej definitivno naveličal.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Proteus
Član
Član



Pridružen-a: Sre 15 Jun 2005 10:03
Prispevkov: 1781
Aktiv.: 8.02

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 10:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz opazim samo kakšen dober ženski dekolte.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baresi
Član
Član



Pridružen-a: Tor 28 Jun 2005 19:14
Prispevkov: 667
Aktiv.: 3.00
Kraj: Maribor

PrispevekObjavljeno: Tor Okt 12, 2021 11:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne delaj tega, firmo si boš spravil v stečaj, he,he.
_________________
lp
baresi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
144300
Član
Član



Pridružen-a: Sre 27 Jan 2010 22:14
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.06
Kraj: Zelena dolina

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2021 6:14 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Proteus je napisal/a:
Jaz opazim samo kakšen dober ženski dekolte.


TO, vsaj eden , ki daje upanje , da se človek še naprej obdrži iz mesa in krvi,
ta ti je za nagrado :
https://www.youtube.com/watch?v=lGGkrXt1dnw

še kakšen vic

Se peljejo štirje policaji na kolesih ter srečajo eno full dobro ....., a le eden obrne glavo s pogledom na njo, ( za ostale 3 je pisalo., da so ....

Še en vic za ostale na temo tatuji ,oziroma razmišlajnje, ha.

A bi ti lepil nalepke na Ferarija ?

_________________
NI ANTENA VSE,JE PA OGROMNO.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
psevdonim
Član
Član



Pridružen-a: Čet 21 Sep 2006 21:42
Prispevkov: 3366
Aktiv.: 15.78
Kraj: slo

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2021 10:01 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

na skupinskem razgovoru s kandidati za stevardeso (kakšna je moška oblika te besede ?) pri Emirates se sestanek nadaljuje po tem ko prostor brez pogajanj, brez debate, zapustijo tisti s tatuji na vidnih mestih
_________________
___
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DusanK
Član
Član



Pridružen-a: Pon 19 Nov 2012 23:46
Prispevkov: 1735
Aktiv.: 12.55
Kraj: Medvode - med vodami

PrispevekObjavljeno: Čet Okt 14, 2021 10:30 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Moška oblika je stevard.
_________________
Največji čar - električar
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Borza dela Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group