www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izdelava PCB za RF filter - impedanca

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Brusli
Član
Član



Pridružen-a: Tor 24 Nov 2020 12:10
Prispevkov: 139
Aktiv.: 3.42
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2022 4:02 pm    Naslov sporočila:  Izdelava PCB za RF filter - impedanca Odgovori s citatom

Živjo!

Spuščam se nazaj v RF vode. Na Mouser-ju sem pred leti naročil nekaj band-pass SAW filtrov v obliki majhnih 3x3 mm SMD paketov, ki prepuščajo pasove različnih frekvenc. Trenutno imam le dve vrsti filtrov in sicer za 434MHz in 868 MHz ISM pas. Sedajle pa si v KiCAD skušam izdelati nek majhen PCB npr. 25x25mm, ki ga bom dal izdelati na JLCPCB. Na to ploščico želim prispajkati omenjen filter ter na oba roba plošče še SMA konektorje. Ploščico bom nato spravil v majhno kovinsko ohišje in tako izdelal nek priročni element za RF tehniko. Zanima me pa nekaj glede same izdelave plošč. Namreč, ko malo berem po spletu, vidim, da morajo v takih primerih plošče oz. signalna vodila imeti točno določeno impedanco (50 Ohm). V KiCAD in na spletu sem našel kar nekaj teh kalkulatorjev impedance. Npr, v KiCAD-u mi napiše, če uporabim dvostransko ploščo FR4 (Er = 4,5) debeline 1,6mm ter baker debeline 35um (1 oz), bo za 50 ohmsko povezavo treba narediti 1,082mm debelo vodilo (angl. trace) z odmikom od sosednjih GND plošč 0,2mm na obeh straneh.



Nisem pa zasledil kako je glede povezave zgornje in spodnje GND plošče. Ponavadi se to naredi z viami. Videl sem, da jih ima večina podobnih plošč (npr. LNA) v neposredni bližini samega signalnega vodila. Nikjer ne najdem kakšnih podatkov o točnih merah npr. kako blizu so signalni liniji, s kakšnimi presledki se jih naštepa in kakšne morajo biti velikosti lukenj.

Ima kdo kakšne informacije o tem?

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Peter123
Član
Član



Pridružen-a: Tor 13 Jan 2009 15:34
Prispevkov: 1364
Aktiv.: 7.37
Kraj: Lj.

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 31, 2022 6:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Poglej si tole orodje:
https://saturnpcb.com/saturn-pcb-toolkit/
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s55m
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Jan 2007 17:07
Prispevkov: 2635
Aktiv.: 12.56
Kraj: Sofia-Bolgarija

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2022 12:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

AppCAD je zelo uporaben
Bolj na gosto kot imas povezani obe masi, bolje je, seveda pa je vse odvisno od frekvence.

_________________
Physics sucks! It always works against "great" ideas! Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2022 1:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Širine linij lahko prezej zmanjšaš s štiriplastnim vezjem. Na koncu je še vedno 1mm ali 1,6mm debelo, samo med trakasto linijo in GND na prvem naslednjem layerju je malo dieelktrika, kar omogoča ožje povezave za 50 Ohm impedance linij.

Cenovno med 2 in 4 plastnim skoraj ni razlike.

Na JLC si poglej njihov sendvič (stackup) za RF
https://jlcpcb.com/quote/pcbOrderFaq/PCB%20Stackup

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Brusli
Član
Član



Pridružen-a: Tor 24 Nov 2020 12:10
Prispevkov: 139
Aktiv.: 3.42
Kraj: Hrastnik

PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2022 2:19 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za nasvete.

mosqito: Tole je pa dobra ideja. Bom prešaltal na 4-layer PCB, pa dam prve tri sloje zonefill na GND.

Sem še malo šel gledati razne konference oz. predavanja od Altium in Rogers. Zasledil sem, da naj bi bil razmik na eni strani med sosednjimi viami manjši od osmine valovne dolžine signala, razmik med viami na levi in desni strani linije pa manjši od polovice lambda. Pri UHF frekvencah bodo tole kar precej velike dimenzije glede na to, da je sama plošča 25x25 mm.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group