www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pomoč pri nakupu GPS trackerja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
LuIK_
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 29 Okt 2020 21:49
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.10

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 8:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

na spletni strani v mojem prejšnjem postu ga ni več. Najbrž je kje še stara zaloga, vendar bi kupil če se le da direktno, ne da se valja kje in vprašanje, če sploh še dela.,
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2534
Aktiv.: 13.15
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 8:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://teltonika-sas.com/product/mini-tracker-easy/
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
LuIK_
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 29 Okt 2020 21:49
Prispevkov: 4
Aktiv.: 0.10

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 8:17 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

a hvala! moja greška, sem gledal pod vehicle tracking namesto ostalih rubrik, ker sem imel v glavi, da bom jaz imel za avto.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mmat
Član
Član



Pridružen-a: Ned 19 Jan 2020 12:52
Prispevkov: 19
Aktiv.: 0.37

PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2020 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vgrajena avtonavigacija nima možnost arhiva prevožene poti.
Za potovanja potrebujem enostavno enoto, ki:
- začne snemanje, ko zazna zunanjo napajanje
- samodejno arhivira po dnevih
- imam možnost, da jo na koncu potovanja priklopim na PC in pretočim posneto.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lith
Član
Član



Pridružen-a: Ned 17 Jan 2021 21:00
Prispevkov: 14
Aktiv.: 0.36

PrispevekObjavljeno: Čet Feb 04, 2021 12:33 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Če smem dodat po nekaj letih en "komentar"

preizkusil sem kitajski GPS tracker
in "Open source" (čisto zastonj) programsko orodje Traccar,
ki ga namestiš na računalniku in potem na gps trackerju nastaviš svoj IP naslov kamor sporoča podatke preko GSM SIM kartice.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
malci
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2007 21:05
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.93
Kraj: Polhov Gradec

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2022 8:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pozdrav.

Obujam temo, ker sem bil pozvan s strani tašče, da naj nabavim en GPS tracker za tasta-gobarja, ki pa je že rahlo dementen in se boji za njega....

Zanima me, ali GPS tracker TK-102 določa pozicijo s pomočjo satelitov ali samo z GSM omrežjem?

Doma ima že dva GPS Trackerja ( 1x mini A8, 1x noname) a oba dva določata pozicijo zelo nenatančno (+-500m) ker uporabljata samo GSM omrežje

lp

_________________
Elektronika za hobi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robert
Član
Član



Pridružen-a: Sob 29 Maj 2004 21:48
Prispevkov: 1869
Aktiv.: 8.42
Kraj: Tolmin

PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2022 9:35 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

TK-102 ima GPS - seveda če ni ponaredek. Nekaj časa sem ga uporabljal na motorju.

Če ima tast Android telefon bo bolj primerno, da mu nastaviš "Google deljenje lokacije".
Če je demenca huda in boš ti "upravnik" njegovega računa lahko iz zgodovine vidiš kje blodi

_________________
LP Robert
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2022 5:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

malci je napisal/a:
....... določa pozicijo s pomočjo satelitov ali samo z GSM omrežjem?....

Tukaj je napisano, da ima GPS.
Ga dobiš tudi v SLO, sicer po ceni X4, tukaj in glede na podatke (hladen zagon 35s) lahko sklepam, da ima GPS.

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2022 6:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pred leti sem se s takim TK-102 malo igral. Vsaj za moj okus hudo nezanesljiva reč. Problem je bil predvsem v tem, da je bil ob malce nerodni postavitvi sprejem GPS slab, posledično pa pozicije neuporabne. Za predvideni namen pa bo potrebno tudi precej discipline, da bo baterija takrat, ko jo rabi napolnjena. Dobro ga preizkusi, predno se zanašaš nanj.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
malci
Član
Član



Pridružen-a: Sob 15 Sep 2007 21:05
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.93
Kraj: Polhov Gradec

PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2022 10:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za odgovore.

Tast je anti-tehnik, ne uporablja nikakršnega mobilnega telefona, niti na tipke, taščo pa je seveda strah za njega.
Bom naročil tega TK-102 in preizkusil.

lp
Uroš

_________________
Elektronika za hobi
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2022 3:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

malci je napisal/a:
Hvala za odgovore.

Tast je anti-tehnik, ne uporablja nikakršnega mobilnega telefona, niti na tipke, taščo pa je seveda strah za njega.
Bom naročil tega TK-102 in preizkusil.

lp
Uroš


Jaz bi mu na vašem mestu kupil uro (takšno ima moj sin) pri A1 kjer mu vstaviš SIM in imaš sledenje v živo in zgodovino preko svojega telefona + seveda klici. Plačilo 5€ na mesec ni nek strošek pa ima obenem telefon/uro in vi ga imate pod nadzorom. Strošek ure se "prilepi" na npr tvojo številko ali taščino... če pa te zanima kaj več o uri pa lahko še pokomentiram Smile

https://www.a1.si/telefoni/otroska-ura-elari-4gr-black

Lp

d.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Navigacija in sledenje Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
Stran 3 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group