www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Rode & Schwartz HAMEG

 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2021 11:42 am    Naslov sporočila:  Rode & Schwartz HAMEG Odgovori s citatom

Prodam, dobil v kompenzaciji in ne potrebujem je nov zapakiran.. Cena po dogovoru..

https://www.conrad.com/p/rohde-schwarz-hm6050-2-line-impedance-stabilization-network-102486
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pon Dec 06, 2021 2:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dodajam še da imamo res veliko neke opreme za katero sploh ne vem za kaj se uporablja. Funkcijski generatorji , frequency counter R&S, tokovne klešče, multimetri , neki analogni moduli analognih voltmetrov in ampermetrov, uporovne dekade.. Vsa oprema je nova. Če koga interesira se lahko oglasi na lokacijo in pride pogledat/kupit.

Ne želim biti bolha tako da če je oglas neprimeren naj se ga odstrani...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5766
Aktiv.: 25.97
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Ned Dec 19, 2021 7:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ker je več povpraševanja, sem pripel oskubljeno tabelo, izbrisani so nepomembni stolpci in vrstice na dnu tabele.
Nisem vprašal za dovoljenje, če ni OK, mi sporoči na ZS in bom zbrisal.

Poste s prošnjo za tabelo, bom obrisal kasneje, če se avtor oglasa strinja z objavo tabele.

Aha, še to, na dnu tabele so, kao, kabli Burklin, kar pa ne drži za vse.
Nekaj sem jih preveril in so med njimi tako puše in banane za kable, čisto na koncu tabele, kateri poleg številke artikla nimajo dodatne številke.



Elektronska roba1.xls
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  Elektronska roba1.xls
 Velikost datoteke:  126.5 KB
 Downloadano:  66 krat


_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 21, 2021 12:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaka57 je napisal/a:
Ker je več povpraševanja, sem pripel oskubljeno tabelo, izbrisani so nepomembni stolpci in vrstice na dnu tabele.
Nisem vprašal za dovoljenje, če ni OK, mi sporoči na ZS in bom zbrisal.

Poste s prošnjo za tabelo, bom obrisal kasneje, če se avtor oglasa strinja z objavo tabele.

Aha, še to, na dnu tabele so, kao, kabli Burklin, kar pa ne drži za vse.
Nekaj sem jih preveril in so med njimi tako puše in banane za kable, čisto na koncu tabele, kateri poleg številke artikla nimajo dodatne številke.


Sem že enkrat odgovoril pa kar ni prijelo posta - seveda se strinjam s tabelo , hvala Jaka ker si tole uredil Smile

Vse kar je bilo v vrečkah Burklin smo tudi tako zavedli... SIgurno je še kje kakšna podobna napaka vse to je zgolj okvirno Smile

hvala in lp

D.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
romascenko
Član
Član



Pridružen-a: Čet 31 Maj 2018 14:20
Prispevkov: 140
Aktiv.: 1.97
Kraj: ljubljana

PrispevekObjavljeno: Pet Maj 06, 2022 1:55 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Vse je prodano Admin prosim zapri temo - hvala.

Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Zaključeni mali oglasi Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group