www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

ITS4142 POWER switch ( N - FET )

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.83
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 28, 2022 3:01 pm    Naslov sporočila:  ITS4142 POWER switch ( N - FET ) Odgovori s citatom

Ima kdo idejo kje v roku nekaj dni dobiti zgoraj omenjeno pametno stikalo ITS 4142 (FET transistor). Hitri dobavitelji kot Farnel, TME, MOUSER,... sem preveril ni dobavljivo prej kot v pol leta. Pri kitajcih se nekaj dobi vendar ne prej kot v mesecu dni.

Hvala za kak dober namig. LP Brane

_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5333
Aktiv.: 24.73
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 28, 2022 3:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pri kitajcih se da dobiti hitro (par dni), če sam urediš pošiljanje preko lastnega DHL accounta. Smo že parkrat reševali kako urgenco na tak način ...
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GUMY
trgovec



Pridružen-a: Sre 22 Sep 2010 11:03
Prispevkov: 464
Aktiv.: 2.81
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 29, 2022 8:32 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tole so alternative: 'ITS4200S-ME-O ITS4200S-ME-N ITS4200S-ME-P BTS4142N ISP452 ITS4142N BTS4141N
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.83
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Sre Jun 29, 2022 3:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala za predloge.
Vse kar sem našel je dobavljivo le v 2023. Tudi pri kitajcih ne najdem več. Pri enih sem nekaj našel vendar ne pošiljajo v SLO.

Nimam veČ idej kje bi se to našlo ??? LP Brane

_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
GUMY
trgovec



Pridružen-a: Sre 22 Sep 2010 11:03
Prispevkov: 464
Aktiv.: 2.81
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2022 8:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Tukajle imajo: https://www.win-source.net/infineon-technologies-its4142n.html in preverjeno pošiljajo tudi v Slovenijo.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bbrane
Član
Član



Pridružen-a: Čet 14 Jun 2007 15:02
Prispevkov: 580
Aktiv.: 2.83
Kraj: Cerkno

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 30, 2022 9:21 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Hvala GUMY. So pa hudo dragi in še hujša je poštnina. Ne najdem kdaj bi predvidoma dobil tudi če vpišem lokacijo SLO in poštno št. Bom vprašal lastnike če so pripravljeni dati čez 100 dolarjev za ta dva tranzistorčka. Ampak seveda če češ popravit moraš naročt kar je dosegljivo. Malo cvikam zakaj jih je odpičilo (luknja v njem), ker ni bilo nobenega stika od zadaj- prenapetost ??? Hvala in LP Brane
_________________
En poizkus je vreden več kot tisoč strokovnih mnenj
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group