www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Izdelava tiskanine-modifikacija strojcka za plastificiranje
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Naslednja
 
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 04, 2007 5:44 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

igo tonerji so različni in tudi temperature "pečenja". Verjamem, da manjša je, bolje je za Rexa ali Breskvo. Ni jih treba navijati preko 200°C, kar so nekateri poizkušali.

Pred kakim letom sem uporabljal Xerox DocuPrint, press'n'peel in likalnik. Rezultati so bili nezaneslivi in veliko slabši, kot sedaj.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 12:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Res je vse v tonerju. Sam imam HP4L, HP4P, HP4M.
Niti slučajno niso enaki. Najboljše rezultate dosegam z HP4L. No klub temu moram toner segreti preko 200°C, da so rezultatu kolikor toliko dobri. Če so ploščice večje, jih laminator ne more v trenutku dovolj segreti. Uporabim industrijski fen in jih predgrejem.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
BluPhenix
Član
Član



Pridružen-a: Pet 05 Mar 2004 12:54
Prispevkov: 1018
Aktiv.: 4.58
Kraj: Sežana

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 10:52 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Uh to pa moram tudi jaz nabavit! Kolko pa je cena teh breskvic? Very Happy
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 10:54 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Popravek
Spar reklam ne tiskajo v Delovi tiskarni, papir pa imajo. Ostanke v rolah so mi šenkali.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 10:57 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

poročaj če ta papir "funkcionira". Lahko, da se še dodatno obdela ob tisku...
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 11:31 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

"Funkcionira" enako, kot Spar reklame. Na hitro, pa med obema ni kakih razlik ne po debelini ne po lesku. V vodi se enako hitro razmoči in printer ga ne mečka, kot mi je reklame. Skladiščnik mi je pokazal par različnih, teže 45g/m^2, ki pa niso bili svetli in na koncu prinesel tega, ki ima težo 56g/m^2.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 11:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Emmm.. in kje se dobi tega "skladiščnika" Laughing Laughing

Če delaš enostransko TIV, še ni tak problem, a pri dvostranskem, je zelo lepo, če ni potiskan.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 12:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Delo na Slovenčevi v Ljubljani, med Kuverto in Mercatorjem, na koncu hale na nasprotni strani od vratarja.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 12:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Malo je porozno.. Ampak boš spremenil kake parametre, pa bo bolje. Sicer pa retuša dela Laughing .
_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 6:17 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

RGorazd, ne me hecat. Črte 0.01mm...? Daj popravi svoj post.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.16
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 9:39 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Včeraj sem kar tako za vsak slučaj kupil v Sparu en Peach. Je prodajalka hotela vedeti, zakaj se kar naenkrat to tako prodaja: Gospa, za sušenje denarja, takoj po tiskanju. Ko sem odhajal, so se pripeljali policaji. Upam, da je to bilo naključje.

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Traflc
Član
Član



Pridružen-a: Sob 06 Dec 2003 21:48
Prispevkov: 365
Aktiv.: 1.64
Kraj: Javornik Jesenice

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 11:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Laughing /\


Ali kdo mogoče ve ali se še kje na Jesenicah dobi tole breskvico , sem iskal pa nič našel .
Mogoče bi mi jo lahko kdo poslal po pošti , če se sploh še da kupit v Sloveniji Smile
[/code]

_________________
Lp. Traflc
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
borber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 23 Maj 2005 8:40
Prispevkov: 3111
Aktiv.: 14.01
Kraj: LJUBLJANA

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 11:23 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Treba je vprašati pri Sparu ali Hoeferju v kateri trgovini v Sloveniji jih še imajo. Pri Hoeferju sem dobil odgovor v 10tih minutah. To je bilo pred 10timi dnevi.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Robbby
Član
Član



Pridružen-a: Sre 19 Nov 2003 14:01
Prispevkov: 105
Aktiv.: 0.47
Kraj: okolica Dravograda

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 11:29 am    Naslov sporočila:  plastifikator Odgovori s citatom

Meni je pred 5 dnevi povedala u Hoferju, da lahko v 14 dneh pričakujemo novo akcijo plastifikatorjev, po še nižji ceni kot je bila sedaj. Za vse tiste, ki jih še nimamo Smile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
jur
Član
Član



Pridružen-a: Pet 02 Dec 2005 14:45
Prispevkov: 5142
Aktiv.: 23.16
Kraj: [color=zelena]Ljubljana[/color]

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 06, 2007 2:15 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Spar Ljubljana, Slovenčeva, nasproti Ljubljanskih mlekarn jih je imel včeraj popoldne še vsaj 4 kose. Na skrajno levi strani trgovine.

Jur
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11 ... 23, 24, 25  Naslednja
Stran 10 od 25

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group