www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Razred Explorer.exe ni registriran. Težava

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
OralHuels
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 12 Avg 2022 11:05
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.05

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2022 11:12 am    Naslov sporočila:  Razred Explorer.exe ni registriran. Težava Odgovori s citatom

Pozdravljeni prijatelji, v sistemu Windows 10 imam resno težavo, ki je ne morem več rešiti. Po posodobitvi sistema Windows sem prejel to sporočilo o napaki »razred explorer.exe ni registriran«. Pojma nimam, kaj bi lahko bila težava.

Toda prijatelji, po iskanju na spletu sem našel ta članek, ki predlaga nekaj metod. Precej sem zmeden, ali bodo te metode delovale popolno ali ne. Ali lahko kdo potrdi, ali je koristno ali ne?
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sebaveh
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jan 2008 13:51
Prispevkov: 1611
Aktiv.: 8.17
Kraj: Slovenska Bistrica

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2022 2:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Preden kdorkoli klikne na to povezavo - meni ne izpiše poti, ko se z miško postavim na njo!
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek
Član
Član



Pridružen-a: Tor 01 Avg 2006 10:47
Prispevkov: 5327
Aktiv.: 24.78
Kraj: Domzale

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2022 4:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Saj se po "slovnici" vidi, da je to bot pisal. Frenki, hitro brisat i predlagam, da se novim uporabnikom za par dni blokira linke v postih.
_________________
...lahko pa se tudi motim ...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2022 4:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jap, link sem jaz "pokvaril". Kako zlonameren je bil v originalu nisem niti ugotavljal. Taki in podobni gredo običajno kar hitro med odpadke. Včasih mi je zanimivo, kako se prebije čez registracijo Shocked ... ta ni ravno trivialna.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3220
Aktiv.: 33.18

PrispevekObjavljeno: Pet Avg 12, 2022 5:10 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najboljše da mu pišemo na zs Smile
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miquel
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Pet 07 Apr 2023 13:47
Prispevkov: 2
Aktiv.: 0.17
Kraj: India

PrispevekObjavljeno: Pet Apr 07, 2023 1:53 pm    Naslov sporočila:  Re: Razred Explorer.exe ni registriran. Težava Odgovori s citatom

The explorer class not registered error is often caused by system file errors, so you should diagnose your system with SFC. 1. Type cmd in the Windows search box and open the Command Prompt as administrator. 2. Type sfc /scannow and press Enter. This will perform a full system scan. Take note; the process might take some time to finish. 3.
_________________
Barcode Label Maker by : https://www.barcodelabelmaker.org
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> MS Windows razprave Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 47 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group