www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Hidravlična dvigalka

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 6:40 pm    Naslov sporočila:  Hidravlična dvigalka Odgovori s citatom

V merkurju sem zasledil 6t hidravlično dvigalko po akcijski ceni 23€, če kdo rabi v teh vulkanizerskih časih.

Tole: https://remex.hr/proizvod/hidraulicna-teleskopska-dizalica-rx-lift/



IMG_20221115_172418.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  1.55 MB
 Pogledana:  6 krat

IMG_20221115_172418.jpg



_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 865
Aktiv.: 3.90
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 6:59 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se kdo spozna, a tole Hidravlična krokodil dvigalka 2,0 T WINNTEC je za kej? Da ne bo tako kot prejšja za 50 EUR samo za trikratno uporabo... Seveda si pustim predlagat kakšno p/p in da je dobra.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lucca brassi
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Feb 2004 12:46
Prispevkov: 4045
Aktiv.: 18.22
Kraj: KOČEVJE

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 7:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

tele sem si ogledoval tudi jaz samo še nisem zbral poguma za nakup ( ker pol bom moral vijačit na roke )
_________________
Moments before detonation ,....... TT
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 8:20 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Jaz sem imel pomočnico, tako da je šlo hitro.
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PPartner
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2012 13:42
Prispevkov: 151
Aktiv.: 1.09
Kraj: okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 8:53 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mi imamo sonic 3t krokodil dvigalko, dela brez problemov že 6 let. cena takrat je bila 366€, znižana na 274€. imamo pa še eno, katero bi bilo potrebno pretesnit (pač čez čas spusti), podobne velikosti in nosilnosti.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 10:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Že kar nekaj let je v uporabi poceni dvigalka ... občasno je treba malenkost olja dodat, pa kar služi namenu. Pri menjavi koles mi pa še tole prav pride.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Tor Nov 15, 2022 11:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Teleskopska mi je zanimiva še za kake ležaje menjat in podobno. Jarem se naredi zelo enostavno.
_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jozede
Član
Član



Pridružen-a: Sob 19 Jul 2014 18:32
Prispevkov: 342
Aktiv.: 2.90
Kraj: Jesenice

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 10:43 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mosqito je napisal/a:
Teleskopska mi je zanimiva še za kake ležaje menjat in podobno. Jarem se naredi zelo enostavno.


Teleskopska dvigalka ni najbolj primerna za menjavo koles pri avtu, ker je dokaj visoka.
V prvem postu je link, v katerem so dimenzije za posamezne dvigalke, minimalna višina pri 6tonski je 216 mm. preveri, če gre pod avto na delu, ki je namenjen za dviganje avta!
Za vgradnjo v jarem, pa je seveda OK.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
robertos
Član
Član



Pridružen-a: Sre 11 Avg 2004 11:31
Prispevkov: 792
Aktiv.: 3.57
Kraj: Vuhred JN76OO

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 5:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Predlagam, da si pogledaš na tej strani, kjer za enak denar in enako dvižno višino dobiš že 3 Tonsko.

Mare, tista s prve povezave ni najbolj kvalitetna. Imel sem popolnoma enako in je material tako slab, da jo je v sredini napihnilo in potem si lahko dvigal samo do sredine ali pa čez sredino je zopet delovala, sem jo odnesel nazaj v Merkur, tisto, ki sem jo prejel v zamenjavo pa kar novo prodal na bolhi. Odsvetujem nakup, če že misliš izdelovat jarem, si kupi podobno za 20T. Pa ne v najdražji trgovini Merkur hi hi

_________________
Cheerio baj frm S58S Robert !
http://www.kapunar.eu
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Oprema, stroji in orodja Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group