www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

ŠČ Krško profesorji - učitelji nekoč & stari internat

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
144300
Član
Član



Pridružen-a: Sre 27 Jan 2010 22:14
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.04
Kraj: Zelena dolina

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 10:53 am    Naslov sporočila:  ŠČ Krško profesorji - učitelji nekoč & stari internat Odgovori s citatom

Sem zasledil, da je šel prof. Plestenjak v 95. letu. - VEJCA , strah in trepet vsakega srenješolca v takratni še stari SŠ. naučil jih pa je bolj kot kdorkoli, hi.
Mogoče je kdo iz KK , ali pa kdo , ki kaj bolj pozna kako je kaj bilo z temi Bolj me zanima iz druge polovice sedemdesetih let,oziroma , ko je bila še šola v starem delu mesta , tudi kaj iz starega internata, žal je tudi Bronica šla prerano pred par leti.

_________________
NI ANTENA VSE,JE PA OGROMNO.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dkone
Član
Član



Pridružen-a: Sre 07 Mar 2007 18:53
Prispevkov: 2104
Aktiv.: 10.10
Kraj: Krško

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 11:19 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem sicer zelo mlajša generacija, venda moja starša ponosno govorita o prof. Plestenjaku, Kurevija,... saj sta oba obiskala SŠ Krško in sta generacija 77-79(Ne vem točno).

Kaj točno te zanima?Pa povprašam. Smile

_________________
Denis
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
144300
Član
Član



Pridružen-a: Sre 27 Jan 2010 22:14
Prispevkov: 700
Aktiv.: 4.04
Kraj: Zelena dolina

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 11:37 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bolj na splošno me zanima, , potem smo si bili generacija z tvojima staršema .
Meni je bil razednik Kreutz, korekten , ni kaj, ter nas je tudi naučil, naj bi še živel v Senovem, so pa že leta , ..............................
Razred z pogledom na Tri lučke, kjer smo imeli tudi obletnico mature .
Pri prof. Černeličevi smo celo enkrat robutali črešnje, veje so bile tik nad pločnikom, hi. ........................

_________________
NI ANTENA VSE,JE PA OGROMNO.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 908
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Sre Nov 16, 2022 6:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ali je mogoče to ta profesor Plestenjak, ki je pred cca. 27. leti poučeval slovenščino v ŠC NM (elektro smer)?
_________________
http://www.zimazakon.si/forum
Vremenska postaja Doblička gora https://www.ecowitt.net/home/share?authorize=KPEUHQ IN https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IRNOME16
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ikar
Član
Član



Pridružen-a: Pon 31 Dec 2007 12:32
Prispevkov: 164
Aktiv.: 0.83
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 17, 2022 8:19 pm    Naslov sporočila:  ŠC Krsko Odgovori s citatom

Jaz sem bil generacija 1985 pa me zanima če prof. Marušič še uči na centru?
_________________
Slavko
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantocci
Član
Član



Pridružen-a: Pon 06 Jul 2009 10:52
Prispevkov: 330
Aktiv.: 1.83

PrispevekObjavljeno: Pet Nov 18, 2022 5:45 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Marušič je žal že precej časa nazaj umrl za rakom.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group