www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

citroen ds5 avto normalno vžge in sam ugasne.

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Citroen ds5
Neznanec
Neznanec



Pridružen-a: Čet 24 Nov 2022 20:56
Prispevkov: 1
Aktiv.: 0.06

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2022 9:19 pm    Naslov sporočila: icon_note citroen ds5 avto normalno vžge in sam ugasne. Odgovori s citatom

Pozdrav.
Imam problem.
nekaj časa nazaj sem imela prvo problem, da mi je avto v 1 ali 2 prestavi cukal.. cez nekaj časa se mi je med vožnjo ( pri hitrejši vožnji) prižgala lučka za motor oranžne barve.. ko sem avto zelala odpelati do mehanika se je lučka ugasnila... nato sem mojemu mehaniku povedala kaj je bilo narobe rekel mi je, da je to loputa zraka in to so mi tudi zamenjali.. nekaj časa sem imela mir.. po nekaj časa sem dobila drug problem ali pa tretji.... namreč avto sem normalno vžgala in kar na enkrat se je sam ugasnil.. ( naj se omenim, da je bilo zunaj mrzlo približno 2stopinji) avto sem prižgala še ene parkrat in zopet mi je parkrat ugasnil..( kot da je izgubil moč) ko sem prišla iz službe domov sem avto zopet prižgala in avto je delal normalno.( zunaj je bil + ).. do danes nisem imela tega problema...zakaj ker ni bil takšen mraz.. avto se vedno obnaša tako takrat ko je zunaj - ali pa do 3 stopinje.. ( sem ga danes testirala celi dan ). poklicala sem tudi na citroenov servis in so mi rekli da niso imeli se takega problema.. mi lahko kdo kako pomaga ali pa morda ve kaj bi lahko to bilo?

najlepa hvala za vsako pomoč.

lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
a.vidmar
Član
Član



Pridružen-a: Ned 08 Jul 2007 11:03
Prispevkov: 1138
Aktiv.: 5.57
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2022 9:25 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Zna biti motorček prostega teka.
Nekaj takega kot je na sliki.



image_2022-11-24_202458845.png
 Opis:
 Velikost datoteke:  91.64 KB
 Pogledana:  0 krat

image_2022-11-24_202458845.png


Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Avtoelektrika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 69 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group