www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Meeeeeeerkur
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
Energetik-m
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Dec 2009 19:16
Prispevkov: 1343
Aktiv.: 7.71
Kraj: Zagorje

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 16, 2023 5:23 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Proteus je napisal/a:
Merkur ima še druge probleme, kvaliteta orodja in materiala ki ga prodaja se veš čas pomika v nižji cenovni razred.

Zadnjič sem hotel pri njih kupiti nastavek za vijačenje in dobiš samo še takšne za nekajkratno uporabo.
Podobna žalost so SDS svedri za beton.

Malo off topic, ampak mogoče pride prav. Od vseh nastavkov, ki sem jih preskusil, kar nekako nočeta crkniti tisti original Milwaukee, ki sem ga kupil v elektronabavi in tisti iz interdiskonta. Oba sta podaljšana, dolga dobrih 5 cm. Pa še preživljam (tudi) z izdelavo elektro omar, kjer je samoreznih samovrtalnih vijakov veliko.

_________________
lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MarkoM
Član
Član



Pridružen-a: Tor 12 Sep 2006 15:29
Prispevkov: 2825
Aktiv.: 13.23
Kraj: Lovrenc na P.

PrispevekObjavljeno: Tor Jan 17, 2023 10:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Merkurja se je potrebno paziti. Decembra sem kupil dve kanalizacijski cevi 110 in pa nekaj kolen ter plačal 110 €. Sem mislil ok, pač cevi so se toliko podražile. Potem pa čez en teden grem v Jager in so bile iste cevi skoraj polovico cenejše. Pa to ni samo pri ceveh, na splošno ima Merkur zelo visoke cene in se ga po novem izogibam.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kvarkel
Član
Član



Pridružen-a: Ned 20 Maj 2012 23:21
Prispevkov: 292
Aktiv.: 2.02

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2023 1:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ne vem, če si samo Merkur zasluži debato v Prangerju. Strinjam se, da ima večino artiklov dražjih od sorodnih trgovin. Po drugi strani pa je vsaj po mojih izkušnjah veliko bolj prijazen do kupca kot npr. Bauhaus ali Obi. V Merkurju mi večinoma prodajalci nudijo tudi vsaj nekoliko svetovanja, medtem ko je to v obeh drugih omenjenih trgovinah, skoraj misija nemogoče.
Sicer pa res večinoma kupujem v Merkurju, predvsem ker mi je najbližji (grem kar peš) in pa seveda tudi zaradi njegovih občasnih 10% kuponov za popust in kartice zvestobe. Če gre za manjše zneske sploh ne kompliciram, pri nakupo dražjega orodja pa vseeno preračunam, če mi je popust in bližina bolj pomembna od nižje cene v omenjenih trgovinah.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grega09
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Okt 2014 11:17
Prispevkov: 392
Aktiv.: 3.41

PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2023 1:58 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Se strinjam z napisanim in tudi sam občudujem ljudi, ki vedo za vsak šrauf, kje je najcenejši. No, verjetno samo mislijo tako...
Če imam neko malenkost za kupiti grem v najbližjo tehnično trgovino in kupim. Razen če cena res ne odstreli, se tudi zgodi, sicer redko. Drugače se pa v Merkur zapeljem. Večje nakupe pa tako preko spleta opravim.
Čas, čas, čas je tisto kar ti nihče ne da nazaj. =beš tisti prišparan € ali pa 10. Samo kaj hudiča, ko so nas drugače naštimali od malega v tej revščini...
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2023 11:41 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Servis kärcher Kušljan, Šentjernej.... 40 eur za kompolet na sliki.

Iz merkur ponudbe je pa "skrivnostno" izginilo.



kärcher.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  239.82 KB
 Pogledana:  7 krat

kärcher.jpg



_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PPartner
Član
Član



Pridružen-a: Tor 20 Nov 2012 13:42
Prispevkov: 151
Aktiv.: 1.09
Kraj: okolica Cerkna

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2023 12:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

ker mi včeraj zaposleni v merkurju v kranju ni uspel najdti željenega artikla (artikel je pri njih na zalogi, 4 zavoji, po računalniški bazi sodeč):
https://www.merkur.si/podometna-doza-smrdel-vijak-dolgi-za-modularna-stikala-3-5x50-4kos/
me zanima ali ima kdo med vami te vijake, rabim 4 kose. bi kupil v železnini, pa je mera 3.5 x 50, verjetno kamm šenčur ima samo nimam nobene poti tja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
qwertz
Član
Član



Pridružen-a: Ned 01 Jun 2008 11:57
Prispevkov: 2535
Aktiv.: 13.16
Kraj: Vrhnika

PrispevekObjavljeno: Pon Jan 30, 2023 7:50 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Pokliči Smrdel plast https://www.smrdelplast.com/
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Pranger Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group