www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Podaljšanje RA dovoljenja
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 06, 2023 7:49 pm    Naslov sporočila:  Podaljšanje RA dovoljenja Odgovori s citatom

Pred časom je na forumu že tekla debata o tem. Letos poteče tudi meni, pa sem vlogo za podaljšanje našel tukaj. Če njihovo predlogo vloge odprem dobim tole v prilogi. Think

Mogoče obstaja kje kakšna druga varianta vloge? Ki po možnosti naredi pravilno postavitev dokumenta ... (Verzij programske opreme v moji uporabi zaradi tegale ne bom šel menjat.)



akos_podaljsanje.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  51.26 KB
 Pogledana:  59 krat

akos_podaljsanje.jpg


Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mujo
Član
Član



Pridružen-a: Ned 02 Jan 2005 19:24
Prispevkov: 722
Aktiv.: 3.25
Kraj: MB

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 06, 2023 9:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Libreoffice odpre normalno.
V priponki imaš shranjeno kot doc.



Vloga za radioamatesko dovoljenje.doc
 Opis:

Download
 Ime datoteke:  Vloga za radioamatesko dovoljenje.doc
 Velikost datoteke:  105 KB
 Downloadano:  10 krat

Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ravne
Član
Član



Pridružen-a: Sre 22 Maj 2019 22:02
Prispevkov: 149
Aktiv.: 2.52

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 06, 2023 9:40 pm    Naslov sporočila:  Re: Podaljšanje RA dovoljenja Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Pred časom je na forumu že tekla debata o tem. Letos poteče tudi meni, pa sem vlogo za podaljšanje našel tukaj. Če njihovo predlogo vloge odprem dobim tole v prilogi. Think

Nisi napisal s čim odpiraš ta dokument. Meni ga MS Word 2016 normalno odpre.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Pon Mar 06, 2023 9:49 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Lahko oddaš elektronsko, če imaš digitalno potrdilo.

https://evloge.akos-rs.si/

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 07, 2023 6:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mosqito je napisal/a:
Lahko oddaš elektronsko, če imaš digitalno potrdilo.

Itak ... hvala za link. Sem oddal, čeprav je tudi spletni obrazec malo čudno sestavljen. Bom videl, kako bo šlo naprej tole.



Evloga_Akos.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  18.88 KB
 Pogledana:  11 krat

Evloga_Akos.jpg


Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 07, 2023 7:22 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

https://www.akos-rs.si/e-vloge-in-obrazci/radijski-spekter/dokumenti-vloge-in-obrazci

UPS nisem prebral vsega, BRIŠI.



Obrazec.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  110.82 KB
 Pogledana:  16 krat

Obrazec.jpg



_________________
http://www.zimazakon.si/forum
Vremenska postaja Doblička gora https://www.ecowitt.net/home/share?authorize=KPEUHQ IN https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IRNOME16


Nazadnje urejal/a s53al Tor Mar 07, 2023 8:07 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3222
Aktiv.: 33.19

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 07, 2023 8:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
mosqito je napisal/a:
Lahko oddaš elektronsko, če imaš digitalno potrdilo.

Itak ... hvala za link. Sem oddal, čeprav je tudi spletni obrazec malo čudno sestavljen. Bom videl, kako bo šlo naprej tole.


Za tri domače sem oddal elektronsko še pred "podražitvijo" brez težav.

Hm, lahko bi naredili family contest team. Nas je pri hiši 5 radioamaterjev Smile

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 903
Aktiv.: 5.52
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Sob Mar 11, 2023 4:51 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Bodo to tudi zaračunali?
https://www.akos-rs.si/medijsko-sredisce/sporocila-za-javnost/novica/agencija-obvesca-javnost-o-novih-karticnih-radioamaterskih-dovoljenjih

_________________
http://www.zimazakon.si/forum
Vremenska postaja Doblička gora https://www.ecowitt.net/home/share?authorize=KPEUHQ IN https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IRNOME16
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miharix
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Dec 2012 9:59
Prispevkov: 403
Aktiv.: 2.94
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Ned Mar 12, 2023 7:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

s53al je napisal/a:
Bodo to tudi zaračunali?
https://www.akos-rs.si/medijsko-sredisce/sporocila-za-javnost/novica/agencija-obvesca-javnost-o-novih-karticnih-radioamaterskih-dovoljenjih

Kolikor mi je znano ne.
Zato bo tudi zaenkrat samo plastika in ne plastika z vgrajenim RF ali čip elementom.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Sre Mar 15, 2023 8:05 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Prejeto. V bistvu se je zadeva speljala brez težav, pa tudi ažurno.

Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MCAT
Član
Član



Pridružen-a: Ned 18 Nov 2007 22:06
Prispevkov: 306
Aktiv.: 1.54
Kraj: Moravče (JN76JD)

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2023 6:34 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Za ta kartonček brez ovitka računajo 30€... Danes sem dobil podaljšano dovoljenje, in to na istem kartončku kot frenki, čeprav so že marca napisali, da bodo od takrat naprej začeli izdajati kartice...
Not talking

_________________
Gregor, S53SL
Think out of .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frenki
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 23 Feb 2003 21:26
Prispevkov: 6540
Aktiv.: 29.45
Kraj: Ljubljana (JN76GB)

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2023 6:50 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

MCAT je napisal/a:
Za ta kartonček brez ovitka računajo 30€... čeprav so že marca napisali, da bodo od takrat naprej začeli izdajati kartice... Not talking

V bistvu se ne rabiš sekirat ... računajo za podaljšanje. Ko bodo pričeli izdajati kartice ... bi morala biti izdaja novega na kartici (namesto "izgubljenega") kar ugodna. Rolling Eyes Laughing
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
miharix
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Dec 2012 9:59
Prispevkov: 403
Aktiv.: 2.94
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Čet Jun 08, 2023 8:48 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

frenki je napisal/a:
Ko bodo pričeli izdajati kartice ...

Ocenjujem, da bo to Septembra ali celo Decembra ( ah birokracija Rolling Eyes )
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
MCAT
Član
Član



Pridružen-a: Ned 18 Nov 2007 22:06
Prispevkov: 306
Aktiv.: 1.54
Kraj: Moravče (JN76JD)

PrispevekObjavljeno: Tor Jun 13, 2023 11:15 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Sem danes dobil odgovor z njihove strani. Namreč problem je v tem da še niso nabavili mašine za tisk na kartice d'oh! Razlog naj bi bil v tem ker se je večkrat zakompliciralo pri javnem naročilu...
Zdaj naj bi imeli neko pogodbo z dobaviteljem podpisano, je pa vprašanje kdaj bo printer dejansko dobavljen.

Bo še za počakat...

_________________
Gregor, S53SL
Think out of .
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miharix
Član
Član



Pridružen-a: Tor 18 Dec 2012 9:59
Prispevkov: 403
Aktiv.: 2.94
Kraj: LJ

PrispevekObjavljeno: Pet Jul 28, 2023 4:12 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ena ptičica mi je prišepnila, da bodo zelo kmalu prvi kartice dobili.
Kdor pa pričakuje zelo visoko obrabo pa naj še počaka en mesec, da prispe in preveri druga barva.
Kartice ne umivati z bencinom!
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> VF tehnika in sistemi radijskih zvez Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
Stran 1 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group