www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Khm... problematika

 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
mosqito
Član
Član



Pridružen-a: Čet 07 Apr 2016 23:22
Prispevkov: 3246
Aktiv.: 33.10

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2023 1:00 am    Naslov sporočila:  Khm... problematika Odgovori s citatom

Problematika prejemnikov socialne podpore, brez preveč dlake na jeziku:
https://www.youtube.com/watch?v=YQySmfC8T1I

Marsikdo, ki ne živi z njimi, si ne predstavlja kako velik problem je to.

_________________
Always going the extra mile.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 915
Aktiv.: 5.56
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2023 12:02 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Po razpadu Ambrusa sem imel en del njih za sosede, še prej pa ene bolj divje sorte. Sedaj je kupil to en policist. Ko sem se vozil mimo njih (te iz Abbrusa) so mi mahali, naj se vstavim in sem se. Vprašali so me, če imam kaj vina za prodat? Sem reklel da ne, ima ga pa kolega. Grem iskat to vino 1,5l jim prinesem in me povabijo v hišo. Najprej so bili štirje (oče, mama in dva otroka). Se vsedemo za mizo, kozarcev ni bilo, le ena šalčka od kave. Natočim in se gledamo Shocked Hjaaa, prvi sem moral pit Mr. Green

Potem se je izneneda znašlo še enih 10 okoli mene( kje so se prej skrivali nevem).
Tisto plastenko so zvakumirali v par sekudah Shocked

To je ena takšna pozitivna, o tistih prejšnjih pa nebi Confused

Mimogrede, je kdo kdaj videl kakšnega od njih v avtu avtošole? Ravno to je bila včeraj ena lokalna debata Smile

_________________
http://www.zimazakon.si/forum
Vremenska postaja Doblička gora https://www.ecowitt.net/home/share?authorize=KPEUHQ IN https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IRNOME16
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Jaka57
Moderator
Moderator



Pridružen-a: Ned 12 Dec 2004 21:47
Prispevkov: 5773
Aktiv.: 25.88
Kraj: Grosuplje

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2023 4:01 pm    Naslov sporočila:  Re: Khm... problematika Odgovori s citatom

mosqito je napisal/a:
.......Marsikdo, ki ne živi z njimi, si ne predstavlja kako velik problem je to.
Ja in čedalje več si upajo!
Jaz bi jih naselil kar v park za parlamentom pa, da vidim, kako jih bodo še naprej ščitili.
Zgleda, da tudi novinarji ne smejo več poročati odkrito o njihovih rabotah in jih imenujejo kar prebivalci Dolenjske!?
Ne bojijo se nikogar več, so bolj zaščiteni od kočevskih medvedov.
Če pa slučajno prideš v kakršen koli konflikt z njimi, takoj pokličejo pomoč in jih prileti najmanj 10, kar se je že ene parkrat zgodilu v Grosuplju in okolici!
To, da se vozijo z neregistriranimi avti je pa itak normalno, včasih imajo nameščene tablice (verjetno ukradene) spredaj ena oznaka zadaj druga in policaj se jih raje izogne,
kot da bi pisal nalog za prekršek, ker ga vpričo njega strgajo.
Po trgovinah pa točno vedo, koliko lahko ukradejo, da jim nič ne morejo.

Okolica Kočevja in Ribnice je pa menda sploh katastrofa.

Ja, da te kap, če ne bi bil navajen!

_________________
Lp, Jaka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Igor01
Član
Član



Pridružen-a: Pon 29 Nov 2004 12:09
Prispevkov: 584
Aktiv.: 2.62
Kraj: KK

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2023 4:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Dokler oblast dobi denar od EU za etnične manjšine, se ne bo nič spremenilo.

Že tretja generacija lahko počne karkoli želi.

V Posavju je komaj še vzdržno.
Kradejo, ustrahujejo, ropajo, oblast pa v rokavicah z njimi.


No ja, kar smo izvolili, to imamo ...
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s53al
Član
Član



Pridružen-a: Pon 18 Okt 2010 19:44
Prispevkov: 915
Aktiv.: 5.56
Kraj: Bela krajina

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2023 8:32 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Edino te, še držijo črnomaljsko sodišče pokonci, glede kriminala.
Samo en primer od xxxxx primerov, ki jih poznam.
Te trije spodaj so napadli ene navadne. Te so se ustrašili in preklicali pregon proti njim...

To na sliki je bilo javno objavljeno s strani črnomaljskega sodišča (mogoče pomotoma).
Srečko ima dva bivališča. Drugo je v Črnomlju v lasti Občine Črnomelj. Ahhh...
Le zakaj ni bilo na sliki našega župana, poleg ostalih 10-tih nekje v LJ ?



CSD.jpg
 Opis:
 Velikost datoteke:  156.17 KB
 Pogledana:  55 krat

CSD.jpg



_________________
http://www.zimazakon.si/forum
Vremenska postaja Doblička gora https://www.ecowitt.net/home/share?authorize=KPEUHQ IN https://www.wunderground.com/dashboard/pws/IRNOME16
Nazaj na vrh
Prisoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
jozkoc
Član
Član



Pridružen-a: Sre 16 Jun 2010 13:32
Prispevkov: 453
Aktiv.: 2.68
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Dec 12, 2023 11:37 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Igor01 je napisal/a:
Dokler oblast dobi denar od EU za etnične manjšine, se ne bo nič spremenilo.

Denar je verjetno namenjen zato da se z etničnimi manjšinami ukvarjaš, ampak dajanje socialnih podpor, da "vzdržuješ socialni mir", je lažje.
Skratka po liniji najmanjšega napora.

_________________
Nikoli ni tako dobro da ne bi moglo biti še boljše.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
v.j.
Član
Član



Pridružen-a: Pet 13 Feb 2015 9:47
Prispevkov: 1339
Aktiv.: 11.95
Kraj: Veldes

PrispevekObjavljeno: Sre Dec 13, 2023 10:38 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V vednost, tako mimogrede, podpora je 465eur/mesečno, dobijo verjetno vsi enako, od pijancev, drogerašev, do ciganov takih in drugačnih, tudi priseljencev, da ilegalcev sploh ne omenjam, koliko stanejo na mesec.

Če cela družina dobi podporo + otroški dodatek, ker jih je več še dodatek za veliko družino, pod črto... se jim ne splača delat, računov jim večinoma ni treba plačat, tako, da ja, krasno izkoriščajo levičarski sistem.


.

_________________
Kontakt na e-mail, za več informacij klikni gumb 'www', na ZS ne odgovarjam!
Ne mi pisat zasebnih sporočil na forumu! NIKOLI ne boste dobili odgovora na ZS !
Če vam moji odgovori niso všeč, nihče vas ne sili, da jih berete! uporabite gumb 'ignore'
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Stran 1 od 1

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 78 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group