www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

Pralni stroji - kaj je trenutno najboljši nakup?
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
bostjang
Član
Član



Pridružen-a: Tor 03 Jan 2006 15:29
Prispevkov: 3175
Aktiv.: 14.24
Kraj: Postojna

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 12, 2024 11:07 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

mosqito je napisal/a:
Pred par tedni sem priključeval candy-jev pralni stroj. ... Tudi WiFi ima, se poveže na nek cloud in imaš potem prek aplikacije dostop do vseh nastavitev in preko 100 prednastavljenih programov.

Ali je tudi API na voljo? Za upravljanje z energijo in s tem zmanjševanje stroška omrežnine.

frenki je napisal/a:
Iščem stroj, s katerim bi rad imel spet nekaj let mir, ne zanimajo pa me raznorazne "pametne povezave".

Glej zgoraj. Oz. vsaj časovni zamik bi si želel jaz. No, to imajo najbrž vsi novi stroji.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
brezimenko
Član
Član



Pridružen-a: Tor 06 Jun 2017 12:09
Prispevkov: 471
Aktiv.: 5.61

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2024 2:00 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Kaj pa obnovjen industrijski pralni stroj? 1k€ za nov gospodinjski stroj se mi ne zdi tako malo pa še vprašanje ali bo kaj zdržal, že v garanciji?
_________________
Izgubil sem račun pod imenom kobranka
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
twom
Član
Član



Pridružen-a: Ned 26 Okt 2003 0:37
Prispevkov: 868
Aktiv.: 3.89
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Mar 19, 2024 10:18 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

sebaveh je napisal/a:
Je pa pri nas običaj, da se po rednem programu, še dodatno opere oziroma mehča še na programu za izpiranje (rinsing), ki traja okoli 21 minut. S tem se zares sperejo še zadnji ostanki in dozira mehčalec.
Enkrat za hec to vodo od izpiranja preusmeri v škaf. Ugotovil boš, da bi ta "rinsing" rabil uporabiti vsaj ene trikrat Shocked Sam ga vseeno uporabim samo enkrat na pranje Cool
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
Stran 2 od 2

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 79 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group