www.elektronik.si Seznam forumov www.elektronik.si
Forum o elektrotehniki in računalništvu
 
 PomočPomoč  IščiIšči  Seznam članovSeznam članov  SkupineSkupine  StatisticsStatistika  AlbumAlbum  DatotekeFilemanager DokumentacijaDocDB LinksPovezave   Registriraj seRegistriraj se 
  PravilaPravila  LinksBolha  PriponkePriponke  KoledarKoledar  ZapiskiZapiski Tvoj profilTvoj profil Prijava za pregled zasebnih sporočilPrijava za pregled zasebnih sporočil PrijavaPrijava 

AKUMULATORSKI PASTIR
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika
Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo  
Avtor Sporočilo
katarina2006
Članica
Članica



Pridružen-a: Tor 31 Jul 2007 9:53
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.03
Kraj: Kamnik-bo ok?

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 9:57 am    Naslov sporočila:  AKUMULATORSKI PASTIR Odgovori s citatom

Upam da me ne boste zadavili, Very Happy , če ni prava tema, da odprem tu.
V glavnem imam akumulatorskega pastirja, kupljenega od nekoga iz Dravograda. Sedaj mi je šel pa k hudiču in se ne spomnim kdo točno to je?
Kdo od vas pozna?
Je pa bela škatla, s tremi priklopi : ograja1/2, ograja, pa zemlja?

hvala lepa
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andrejj
Član
Član



Pridružen-a: Ned 21 Mar 2004 15:06
Prispevkov: 4250
Aktiv.: 19.14
Kraj: 8232 Šentrupert

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 10:05 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Najlažje bi ugotovili,če priložiš sliko.
Lp
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
VolkD
Član
Član



Pridružen-a: Pet 24 Sep 2004 21:58
Prispevkov: 14228
Aktiv.: 64.07
Kraj: Divača (Kačiče)

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 10:18 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Glede na to, da deklet ni ravno veliko na tem forumu bi ti mnogo njih z veseljem priskočilo na pomoč, a kaj ko nihče ne ve s kje si !
Kraj v profilu namreč služi ravno temu, da je pomoč lahko bolj racionalna. Saj ne rabiš dat naslova, le prav je, da se ve s katerega konca Slovenije si.

_________________
Dokler bodo ljudje mislili, da živali ne čutijo, bodo živali čutile, da ljudje ne mislijo.
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
katarina2006
Članica
Članica



Pridružen-a: Tor 31 Jul 2007 9:53
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.03
Kraj: Kamnik-bo ok?

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 1:51 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Very Happy ja ok, lahko povem s kje sem, Kamnik. Nima pa to nobene veze, ker sem zadevo naročila preko pošte.
Evo, prilagam sliko http://www.mobisux.com/album/data/500/pastir.jpg
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.26
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 2:07 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ojoj, prejoj ... slika mi je zelo znana ... to je Pečovnikov izdelek ... bolje da s kritiko takoj preneham ... Cool
_________________
Obiščite me na www.reber.si ali www.elektron.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
bungee
Član
Član



Pridružen-a: Pon 07 Mar 2005 18:49
Prispevkov: 1479
Aktiv.: 6.66
Kraj: Ljubljana

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 2:33 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

katarina2006 je napisal/a:
Very Happy ja ok, lahko povem s kje sem, Kamnik. Nima pa to nobene veze, ker sem zadevo naročila preko pošte.
Evo, prilagam sliko http://www.mobisux.com/album/data/500/pastir.jpg
Glede na to, da si s Kamnika in da tudi jaz stanujem tam bi se lahko zmenila za pregled pastirja.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
katarina2006
Članica
Članica



Pridružen-a: Tor 31 Jul 2007 9:53
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.03
Kraj: Kamnik-bo ok?

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:27 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

reber je napisal/a:
Ojoj, prejoj ... slika mi je zelo znana ... to je Pečovnikov izdelek ... bolje da s kritiko takoj preneham ... Cool


Very Happy
Midva sva morala danes že govoriti po tel. Very Happy . Pa vsak se je zgražal, ko sem omenila aparat...ok nima veze, če prvgič to kupuješ, pojma nimaš...se učiš....
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mucek4
Član
Član



Pridružen-a: Sob 18 Jun 2005 20:52
Prispevkov: 2952
Aktiv.: 13.29
Kraj: Tržič - Mesto med gorami

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:36 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Offtopic. Ampak še vseeno lahko popraviš kraj v profilu Wink
Ontopic. Rebrovi pastirji so ok. Lepo poči, ko "po pomoti" naredi stik nekje Smile
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
katarina2006
Članica
Članica



Pridružen-a: Tor 31 Jul 2007 9:53
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.03
Kraj: Kamnik-bo ok?

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:42 pm    Naslov sporočila:  Ok. Odgovori s citatom

Offtopic: popravljen profil. Napišem še mere? Very Happy

Ontopic: povsod je minus pa plus. Meni je važno da dela, pa da me ob stiku glihh ne ubije Twisted Evil
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
katarina2006
Članica
Članica



Pridružen-a: Tor 31 Jul 2007 9:53
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.03
Kraj: Kamnik-bo ok?

PrispevekObjavljeno: Tor Jul 31, 2007 3:43 pm    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ampak forum je pa naravnan na SSKJ. Rolling Eyes Laughing
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ferdo
Član
Član



Pridružen-a: Pon 14 Apr 2003 7:10
Prispevkov: 340
Aktiv.: 1.53
Kraj: Celje

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 8:03 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

A je pastir še v garanciji? V popravilu sem jih imel 6-7 kosov prav tega proizvajalca. Problem so bile komponente, ki so bile dimenzionirane brez minimalne rezerve. Z vgradnjo močnejših sem rešil večino napak, o konceptu naprav pa ne bi izgubljal besed.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
katarina2006
Članica
Članica



Pridružen-a: Tor 31 Jul 2007 9:53
Prispevkov: 7
Aktiv.: 0.03
Kraj: Kamnik-bo ok?

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 9:13 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ja saj to je to:
vprašanje sem postavila prav za to, da ugotovim naslov tega Pečovnika in pa telefon. Oziroma, nekdo ga že mora poznat, ker sem jaz izgubila vse podatke.
Pastrija imam 3 leta in gre se mi prav za garancijo, koliko časa jo ima aparat.
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sokrat
Član
Član



Pridružen-a: Čet 25 Avg 2005 11:00
Prispevkov: 5584
Aktiv.: 25.15

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 9:24 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

V tel. imeniku je en Pecovnik (Branko) iz Dravograda, Mariborska cesta 134, ki ima s.p. in se ocitno ukvarja z elektroniko (del imena vsebuje "IZDELOVANJE ELEKTRONSKIH SKLOPOV"). Je morda ta tisti, ki ga isces ?

(02) 878 40 00
(051) 809 702

_________________
Ka ti bo pa torba ce si kupu kolo ?
Nazaj na vrh
Skrit Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Lojz
Član
Član



Pridružen-a: Pet 11 Apr 2003 8:31
Prispevkov: 668
Aktiv.: 3.01
Kraj: Koroška

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 9:46 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Naslov je pravi...
_________________
LP
Lojz
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
reber
Član
Član



Pridružen-a: Pon 26 Maj 2003 12:20
Prispevkov: 2279
Aktiv.: 10.26
Kraj: Bled

PrispevekObjavljeno: Sre Avg 01, 2007 10:22 am    Naslov sporočila:   Odgovori s citatom

Ampak garancije pa ne vem, če ima več kot eno leto. Nekateri proizvajalci zatrjujejo, da imajo doživljensko garancijo ... naj definirajo doživljensko Razz
Res je, omenjeni proizvajalec nima dovolj rezerve v materialu, ravno zato sem malce pokritiziral, ker sem tudi jaz imel v servisu že več njegovih izdelkov, zato jih tudi poznam. No, tudi izgled vezja in način sestave ni ravno estetski, žice so nekako kar potlačene, spoji ..., transformator ne bi dobil A-testa nikakor ...
Ker običajno res odpove kakšna malenkost, je velikokrat velika možnost, da bo aparat znal popraviti vsak boljši elektronik, sicer pa, če neseš aparat bungee-ju in če mu ne bo uspelo, me lahko pokliče na telefon in mu po telefonu pomagam najti napako Smile
Še to, garancija za take aparate naj bi bila najmanj 3 leta ali bolje najmanj 5 let, ker je življenska doba običajno krepko čez 10 let, lahko tudi čez 20 let.
Ja Katarina, res sva govorila po telefonu Wink

_________________
Obiščite me na www.reber.si ali www.elektron.si
Nazaj na vrh
Odsoten Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo   Odgovori na to temo   Printer-friendly version    www.elektronik.si Seznam forumov -> Elektronika Časovni pas GMT + 2 uri, srednjeevropski - poletni čas
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
Stran 1 od 3

 
Pojdi na:  
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Ne, ne moreš pripeti datotek v tem forumu
Ne, ne moreš povleči datotek v tem forumu

Uptime: 48 dni


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group