www.elektronik.si
Asus zenpad 10

www.elektronik.si -> Android, tablice in telefoni

Avtor: kriosk PrispevekObjavljeno: Pet Avg 18, 2023 12:15 am    Naslov sporočila:  Asus zenpad 10
----------------------------------------------------------------------------
Torej tablica je baterijo kurila na polno, sem jo dal v način šparanja in je tablica prazna v pol ure. V ozadju ne dela nič ker sem vse izklopil.

Grem v recovery mode in dam wipe data/factory reset in spet isto.

Kupim novo baterijo in isto.

v recovery modu imam samo
reboot system now
wipe data/factory reset
spodaj pa piše
E:cant open /tmp/update-script.log

Mogoče kdo ve kaj bi lahko bilo? Ali ima kdo kaki rom za android 5 ter postopek kako se namesti na novo?

Avtor: kriosk PrispevekObjavljeno: Ned Avg 20, 2023 12:18 pm    Naslov sporočila:  update
----------------------------------------------------------------------------
Po 1 polnjenju se je nova baterija izpraznila takoj isto kot stara vendar je zelo veliko časa ostala na 2%, se pravi delala je normmalno ampak je softwersko kazalo narobe. Po 2 polnjenju se je baterija očitno vrnila v normalno stanje. Kot je videti sedaj z novo baterijo deluje vendar se je kontroler očitno moral navaditi na novo baterijo.

Avtor: mosqito PrispevekObjavljeno: Ned Avg 20, 2023 5:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Verjetno rabi en cikel, da dobi vrednosti za fuel gauge (merilec energije).

Avtor: brezimenko PrispevekObjavljeno: Pon Avg 21, 2023 2:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kot je že mosqito napisal. Npr. za prenosnike je že stara praksa, da je treba pri novi bateriji narediti prvih 5 ciklov polnjenja praznjenja, da se kalibrira. Se zgodi kakšen krat, da tudi to ne rata takrat nimaš druge kot uveljavlati garancijo ali pa jo vršt v elektronske odpadke. Sem tudi to že delal, ker se baterija enostavno ni več odzvala, ker jo je elektronika varnostno zaklenila.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group