www.elektronik.si
Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 15, 16, 17, 18  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: dumr666Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Apr 09, 2012 2:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
no arduino je pa le fajn Mr. Green

Avtor: David2204Kraj: Ljubljana - Nova Gorica PrispevekObjavljeno: Pon Apr 09, 2012 3:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Arduino je še en dokaz, da bi morali Italjani ostati pri pašti.

Čestitke, Mihec!

Avtor: bostjan 2Kraj: Vače PrispevekObjavljeno: Čet Jun 14, 2012 7:10 pm    Naslov sporočila: icon_complicity 
----------------------------------------------------------------------------
In od danes naprej inženir mehatronike...

Avtor: besoftKraj: Žižki - Prekmurje PrispevekObjavljeno: Sob Jun 16, 2012 10:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
tudi inženir mehatronike..10 let kot vzdrževalec elektronike in kot tehnik v merilno kalibracijskem laboratoriju, nekaj let tudi v proizvodnem inženiringu..zadnja 3 leta kot vodja izmene in kot multipraktik..vse kar spada v področe mehatronike...vsega skupaj se je nabralo že za 20 let..
Doma pa kot informatik, strojnik (cnc in lasersko graviranje, rezanje...), razvoj malih elektronskih naprav,..občasno tudi mizar, tesar..itd

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Pet Avg 03, 2012 9:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ravnokar minili prvi trije dnevi pri moji prvi zaposlitvi v BSH Nazarje v laboratoriju za razvoj. Very Happy Najprej 6 mesecev uvajalne dobe, potem pa bomo videli naprej. Kolektiv je super, delovno okolje pa tudi. Dancing

Avtor: astroKranzKraj: Dravograd PrispevekObjavljeno: Pet Nov 16, 2012 11:06 pm    Naslov sporočila:  Re: Delovno področje - izobrazba obiskovalcev
----------------------------------------------------------------------------
Izobrazba: Strojni tehnik, Univ. dipl. ekonomist

Delal sem najprej kot strojni tehnik v službi, kot hobi pa friziranje mopedov;
kasneje pa kot računovodja in v računalništvu (od sestavljanja in popravljanja računalnkov do programiranja (največ v Clipperju (poslovna programska oprema), nekaj pa tudi v C-ju in Pascalu ter basicu; zadnje čase pa se ukvarjam predvsem z VBA)).

Z elektr(on)iko se ukvarjam od osnovne šole, ko sem naredil prvi "ligt-show" na starterje. Moj prvi hobi pa je Fotografija.

Delam pa ... nazadnje sem bil s.p. ... pa tukaj v Dravogradu ni bilo dovolj prometa.

Avtor: vasjakaKraj: Bovec PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2013 9:25 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zaposlen v avto industriji, 2 leti kot vzdrževalec (deklica za vse), večinoma pa na elektro področju, zadnje pol leta pa delam v skladišču rezervnih delov.

Po izobrazbi elektrotehnik-elektronik. V teku tudi: FE Ljubljana smer Avtomatika VSŠ.
Trenutno na pavzi! Laughing

V prostem času programiram PIC-e in VB (poizkušam) ter občasno "skurim" kakšen element ali vezje Whistle
Ukvarjam se tudi z različnimi športi.

Zanimjo me vse stvari (skoraj), po katerih "maširajo" elektroni. Very Happy

Avtor: bojan_01Kraj: IV.G. PrispevekObjavljeno: Pet Mar 29, 2013 9:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Elektrotehnik jaki tok
trenutno delam kot vzdrževalec, deklica za vse-- Rolling Eyes

Avtor: zokKraj: Ponikva PrispevekObjavljeno: Pet Mar 29, 2013 12:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Gimnazijski maturant. Letos bom postal inž. mehatronike. Zaposlen na Solskem centru Celje kot laborant pri pouku fizike in vzdrzevalec multimedijske opreme, prej sem bil varnostni tehnik pri enem privatnem podjetju. Hobiji mikrokontrolerji, letalsko modelarstvo, motociklizem, v manjsem obsegu tudi analogna elektronika.

Avtor: dusanstKraj: Dolenjske toplice PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 10:24 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lep pozdrav !

Ime mi je Dušan

Sem upokojenec - ne preveč vešč forumov in pisarije tako da če bom kaj zašuštral prosim da me dobronamerno opozorite.

Drugače pa me zanima elektrika elektronika in še marsikaj sem nekak samouk (po poklicu ključavničar) včasih 30 let in več nazaj sem tudi kaj zlotal - npr. obratomer za fička na ledice pa kakšen ojačevalček itd
Predvsem iz hrvaške revije SAM - kasneje pa je to vse nekako zamrlo

Toliko zaenkrat kasneje pa mogoče kaj več ko se spoznamo in če bo koga kaj zanimalo

Lp

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 9:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
DušanŠ je napisal/a:
Lep pozdrav !

Ime mi je Dušan

Dobrodošel.

Avtor: bojan_zKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 10:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni !
Tudi moja izobrazba ni skrivnost sem elektrotehnik-energetik, vendar nikoli zaposlen v tej stroki, vedno v računalništvu ( operater, progamer) sedaj pa vse kar je tehničnega v firmi, predvsem oblikovanje e-knjig.
Hobi mi je vedno bila elektronika, najbolj sem se razveselil prvega uspešnega stika z mikrokontrolerji.
Upam, na lepo sodelovanje z vami forumaši.

l.p
Bojan

Avtor: PhantomKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Tor Apr 09, 2013 11:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da se še jaz predstavim Smile

Sem Tomaž in trenutno dokončujem podiplomski študij telekomunikacij. Svoje znanje sem poglabljal predvsem na področju programiranja (splet...), zadnje čase pa se vedno bolj posvečam tudi drugemu delu študija, torej elektroniki.

Avtor: a.sukljanKraj: Črni Kal PrispevekObjavljeno: Sre Maj 08, 2013 12:32 pm    Naslov sporočila: icon_funny 
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni

Trenutno se šolam za inž. telekomunikacij v bežigradu na višji, sem pa po izobrazbi elektrotehnik elektronik.

Moji hobi so avtoakustike, ojačevalci, računalniški hardware, skratka servis računalnikov, Izkušnje sem nabiral v bivši firmi ki je sedaj v stečaju v projektiranju načrtov za strojnice bazenov v auto-cadu.

Trenutno iščem prakso zaradi faksa, katero zahtevajo na šoli za izdelavo letnika.

Lp

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Čet Nov 07, 2013 6:23 pm    Naslov sporočila: icon_funny 
----------------------------------------------------------------------------
a.sukljan je napisal/a:
Pozdravljeni

Trenutno se šolam za inž. telekomunikacij v bežigradu na višji, sem pa po izobrazbi elektrotehnik elektronik.

Trenutno iščem prakso zaradi faksa, katero zahtevajo na šoli za izdelavo letnika.

Lp


ŠC PET?

Stran 16 od 18

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group