www.elektronik.si
pokaži svoj CNC in njegove izdelke
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 30, 31, 32, 33  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Mehanika in strojništvo

Avtor: PobesneliKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Sob Sep 07, 2013 3:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@raptor.
Kaj si prilagodil na ohisju? Moram tudi jaz to zrezat Wink

Avtor: RaptorKraj: Ravne na Koroškem/Maribor PrispevekObjavljeno: Sob Sep 07, 2013 5:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Samo vogale sem bolj pobral ven (oblika kosti), da ni potrebno potem piliti vsake odprtine na roke.

Avtor: jakarKraj: Primorska PrispevekObjavljeno: Pet Dec 20, 2013 10:06 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,
iščem kakšnega lastnika CNC-ja, ki bi mi bil pripravljen priskočiti na pomoč. Skratka v planinskem društvu v katerem sem aktiven opremljamo planinske poti, ker smo pa s sredstvi omejeni iščem nekoga, ki bi mi bil pripravljen za boglonej oz. neko simbolično ceno vgravirat napise v tablo. Primer table v priponki. Table prinesem že izdelane in pobarvane, gre se za cca 10kom. Lahko tudi zrišem napise in vam pošljem v primernem formatu za vaš CNC. Sam se gibljem v okolici Ajdovščine in Logatca. Lahko pa tudi pošljem po pošti.
lp

Avtor: hocancan PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 10:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lovski motiv,smreka

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pon Dec 23, 2013 11:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
pošeraj stl z nami.. Smile

NORO lepo izgleda... čestitke!!! Applause

Avtor: kunteKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Tor Dec 24, 2013 12:07 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lepo. Si sam zmodeliral?

Avtor: hocancan PrispevekObjavljeno: Tor Dec 24, 2013 7:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala, ne nisem sam zmodeliral. Sem odštel nekaj cvenka. Še bolje bi izgledalo ,če bi uporabil hrast.

Avtor: rplink3rKraj: Levec PrispevekObjavljeno: Pet Jan 24, 2014 4:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Trenutno je le zapacana XYZ konstrukcija katero bom v naslednjih nekaj tednih obnovin in nadgradil Cool, ko bodo prvi komadi slike definitivno.

Avtor: napetostKraj: koroška PrispevekObjavljeno: Pet Jan 24, 2014 6:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
hocancan je napisal/a:
Hvala, ne nisem sam zmodeliral. Sem odštel nekaj cvenka. Še bolje bi izgledalo ,če bi uporabil hrast.

In koliko je to nekaj?

Avtor: PobesneliKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Pet Jan 24, 2014 7:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mene pa zanima bolj kje, ker bi rabil podloge za lovske trofeje. Bi bil vesel, ce mi lahko kdo posreduje kakšen link

Avtor: folcKraj: Nekje med NG in Tolminom PrispevekObjavljeno: Ned Mar 23, 2014 5:43 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo, končno imam tudi sam svoj CNC, sicer ne deluje še s polno močjo, ampak prišel je tudi prvi izdelek iz MDF plošče 19mm ... sicer z reskarji za železo. Sedaj me pa zanima katere reskarje vi porabljate za les, katere premere in oblike za izdelavo tako reliefa kot 2D cut ...

hvala za odgovore Wink


aja skoraj pozabil, še slikca.

Avtor: slimlineKraj: ptuj PrispevekObjavljeno: Ned Apr 06, 2014 10:31 pm    Naslov sporočila:  Predelava rezkalnega stroja in Izdelava CNC routera
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Danes se prvič oglašam na vašem forumu,čeprav sem prebral vse teme po dolgem in počez,v glavnem vse kar se tiče predelave v CNC.
Pred kratkim sem namreč končal predelavo rezkalnega stroja Bernardo v CNC.Moram reči da sem z predelavo i natančnostjo zelo zadovoljen.
NO namen tega posta ni,da vam predstavljam moj CNC ampak imam vprašanje glede
LINEARNIH VODIL.Odločil sem se da si sedaj sam izdelam CNC ROUTER.
Okrog sem poslal povpraševanje za LINEARNA VODILA HIWIN.Moram povedat da so kar zasoljene cene.Vprašanje pa je ali je gdo že kupil ali pa uporablja LINEARNA VODILA od
HYPEX BGXH25BN .So mi namreč poslali ponudbo ki je kar ugodna,ampak na žalost teh vodil ne poznam,zato sem se obrnil na vas za pomoč.

Lep pozdrav

Avtor: toplakdKraj: Benedikt PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2014 10:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da po dolgem času spet nekaj napišem v to temo.
Danes sem si vzel čas in sem skonstruiral dodatek za mojo malo fleksarco Smile
Ker imam nekaj betona za pobrusit sem si najprej v bauhausu hotel izposodit
"mašino za brušenje betona". Ko sem zadevo videl, gre dejansko za mali "fleks"
z brusilno glavo in drugačnio zaščito okoli glave. Brez kakršnega koli odsesovanja.

Zato sem se odločil da raje kupim svojo brusilno glavo in si zadevo naredim
po svoje, ker drugače se bom zadušil od vsega tega prahu.

Zdaj moram samo še najt eno tanko gumo za ob strani katera bo zadihtala
zadnje 3mm do tal, ker za test sem čez zaščito nalepil tesa powertape, kateri
drsa po tleh, da se ob straneh ne kadi ven in s tem lahko sesalec uspešno
opravi svojo vlogo pri odsesovanju.



V priponki še slika, skoraj končane zadeve.

LP, Dejan


Nazadnje urejal/a toplakd Sob Okt 18, 2014 8:04 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: StricGezaKraj: Gradišče pri Divači PrispevekObjavljeno: Sob Okt 18, 2014 12:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
toplakd je napisal/a:


Zdaj moram samo še najt eno tanko gumo za ob strani katera bo zadihtala
zadnje 3mm do tal, ker za test sem čez zaščito nalepil tesa powertape, kateri
drsa po tleh, da se ob straneh ne kadi ven in s tem lahko sesalec uspešno
opravi svojo vlogo pri odsesovanju.



V priponki še slika, skoraj končane zadeve.

LP, Dejan


Predlagal bi ti tesnilne ščetke http://www.soha.si/index.php?id=599

se priporočam za sliko še s spodnje strani.

Avtor: toplakdKraj: Benedikt PrispevekObjavljeno: Sob Okt 18, 2014 8:04 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za link.

Sem dodal v zgornji post še sliko od spodaj.

LP

Stran 31 od 33

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group