www.elektronik.si
tiskalnik samsung ml-1520

www.elektronik.si -> Strojna oprema

Avtor: ljudskoKraj: Koroška-Mežica PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 4:45 pm    Naslov sporočila:  tiskalnik samsung ml-1520
----------------------------------------------------------------------------
Lep pozdrav!
Od prijatelja sem kupil star laserski tiskalnik, da bi izdeloval tiskana vezja s pomočjo laminatorja...kupil sem tudi obnovljen toner zanj in sem že nekaj vezij izdelal zelo uspešno..uporabljam nosilni papir od nalepk..sedaj pa kak teden nisem nič printal in sem danes poskusil sprintati eno vezje, pa mi na list ni oddalo skoraj nič barve..pravzaprav se samo malo vidi, kaj sem sprintal, kot bi zmanjkalo tonerja, ampak skoraj nemogoče, saj sem sprintal šele nekaj vezij...toner sem poskusil malo pretresti, ampak ni pomagalo...obstajajo kakšne znane težave s tem? Kaj lahko storim?
Hvala
Lp

Avtor: NeoTOKraj: Trzic PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 7:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A na navaden papir si poskusil tiskat?

Avtor: ljudskoKraj: Koroška-Mežica PrispevekObjavljeno: Sre Jan 21, 2009 8:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da.. saj pravim, na navadnem papirju gre dokaj normalno, le da mi na vrhu papirja pusti ogromno packo in vmes med sliko so pikice...

Avtor: gurugKraj: Bled PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 9:36 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Reklamiraj toner.

Avtor: stursc PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 10:55 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poskusi ponovno instalirat tiskalnik.
Pred časom sem tiskal vezja (z HP), kjer sem običajno delal z 1200 resulucijo.
Ob naslednjem printu sem dobil le vertikalne črte, kot črtno kodo. Po ponovni instalaciji dela spet normalno.


LP, stursc

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Ned Nov 07, 2021 9:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imel sem opravka s tiskalnikom ML-1710P s podobnim simptomi.

Polomljeni sta bili ležišči za vzmeti, ki pritiskata vodili tonerja navzdol. Kontakti tonerja tako niso imeli stika. Zgodilo se je tudi, da so zobniki preskakovali.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group