www.elektronik.si
Iskra M/M 200F profi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika za začetnike

Avtor: KopernikKraj: Črnomelj PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2016 6:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!
Prejel sem čisto sežgano elektroniko.
Je upor R9 100e? Pride zraven SCR-ja TYN..
Na sliki zgleda kot da je, vendar več mnjen šteje Smile
Druge sem razbral, samo ta mi dela probleme :/

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Pon Mar 07, 2016 8:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pa saj je par prispevkov nazaj povezava na sliko, jaz ga razločno razberem.

Avtor: FTRONIKKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Sob Jun 16, 2018 1:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni!

Že kar nekaj časa se mučim z popravilom omenjenega varilnega aparata (ISKRA M/M200F) imam pa sledeč problem...Krmilna plošča VAR-05 ima vklop ventila za plin izveden z triajkom ki vklopi tuljavo ventila. Na izhodu kartice izmerim 12VAC v aparatu pa je vgrajena tuljava 24VAC (posledica nedelovaje ventila) , zato me zanima ali ima morda kdo podatek o tem kakšna je pravilna voltaža tuljave, saj obstaja možnost da je bila zamenjana in vgrajena napačna.

Hvala za kakoršnokoli pomoč

L.P. Boris

Avtor: wildman939 PrispevekObjavljeno: Sob Nov 10, 2018 5:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,

Ima enak varilni aparat v okvari, namreč vari vendar iskre letijo vse povsod, poleg tega ne vari lepo. Plin prihaja skozi pištolo, variti tudi začne. Predvidevamm, daj je nekaj s podajanjem žice, kakšne izkušnje? Namreč na nekaterih stopnjah žica ne teče, začne pa varit.

Imam pa drugačno elektroniko, tako, ki ima na sredi še kontaktor.

Avtor: boxerpapa PrispevekObjavljeno: Tor Sep 20, 2022 5:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vaclav je napisal/a:
/************ 2014 **************/

big thx Very Happy
ok

Stran 3 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group