www.elektronik.si
RSS - Novice na forumu Maxi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2008 12:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ta navedeni link si skopiraš v zaznamek. Torej, narediš "kr en" bookmark, greš na urejanje, in notri prilepiš ta zgoraj navedeni link. In deluje.

Avtor: TihiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2008 12:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala, sem pa rabil, da sem to pogruntal Wink

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Sre Mar 19, 2008 3:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Danes pa tele RSS novice malo štrajkajo....
Nastavljeno imam: www.elekt .... /rdf.php?count=30
Pokaže pa mi jih samo 6.

Avtor: UmnikKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Sre Mar 19, 2008 3:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam občutek, da jih je nekdo na roke pobrisal?
Vsak nov prispevek se uvrsti na seznam. Pred kako uro so bili samo štirje Smile

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sre Mar 19, 2008 7:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Včasih ga malo zmede kakšen čuden naslov teme in se izgubi. Enega takega sem popravil in vsaj meni jih izvleče kot je nastavljeno. Sicer pa se RSS generira direktno iz poslanih sporočil in ročno brisanje ne pride v poštev ...

Lp, Frenki

Avtor: bolha95Kraj: Križe / Tržič PrispevekObjavljeno: Čet Okt 30, 2008 9:43 am    Naslov sporočila:  iGoogle
----------------------------------------------------------------------------
Zdajle sem dobil idejo - kakšna je možnost da bi imeli RSS vključen še kot iGoogle plugin?

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 30, 2008 11:44 am    Naslov sporočila:  Re: iGoogle
----------------------------------------------------------------------------
bolha95 je napisal/a:
Zdajle sem dobil idejo - kakšna je možnost da bi imeli RSS vključen še kot iGoogle plugin?


Ok, povezavo imaš narejeno - poišči in vključi jo pa sam Wink


Lp, Frenki

Avtor: bolha95Kraj: Križe / Tržič PrispevekObjavljeno: Čet Okt 30, 2008 12:09 pm    Naslov sporočila:  Re: iGoogle
----------------------------------------------------------------------------
frenki je napisal/a:
bolha95 je napisal/a:
Zdajle sem dobil idejo - kakšna je možnost da bi imeli RSS vključen še kot iGoogle plugin?


Ok, povezavo imaš narejeno - poišči in vključi jo pa sam Wink


Lp, Frenki


No sem pa kot izziv pogledal in poskusil. Zadeva deluje. Kogar zanima naj si pogleda slike. Postopek je zelo enostaven. Kdor ima iGoogle nastavljen kot domačo stran mu bo tole fajn prišlo.

Samo vstavite link http://www.elektronik.si/phpBB2/rdf.php?count=15

in to je to

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 30, 2008 12:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Po mojem je dovolj, če klikneš na tale gumb ...

Lp, Frenki

Avtor: bolha95Kraj: Križe / Tržič PrispevekObjavljeno: Čet Okt 30, 2008 12:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja se zgodi, da kdaj človek kaj spregleda Wink

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2014 6:28 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
(okt. '14)
Citiram:
Nastavljeno imam: www.elekt .... /rdf.php?count=30
"count=30" se da dodati na Firefox 4.0.1 na PC-ju, na katerem ne nalagam nikakršnih posodobitev. Pri ostalih, kjer je v. 32.0.3, pa ne gre. Je kje kakšna finta da se to da ?

Stran 4 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group