www.elektronik.si
RSS - Novice na forumu Maxi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 2:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Verjetno sem spet jaz kriv, samo opazil sem, da mi RSS feed Maxi foruma od včeraj kaže samo en prispevek. Še predvčerajšnjim jih je bilo več. Sem poizkusil tudi z dodajajnjem parametra ?count=5 pa jih ni nič več.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 8:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Frenki, tudi meni novice ne delajo Confused

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 9:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo tole sem opazil, bom pogledal in napišem v čem je problem.

Lp, Frenki

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 9:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ok, mislim, da bi moralo delati. Zaenkrat sem popravil bolj za silo, bom pa zadevo dokončno uredil malo kasneje. Ob formiranju xml-a ne prebavi nekaterih posebnih znakov, ki jih bo potrebno zamenjevat.

Lp, Frenki

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 9:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri meni je še vedno "prazno" Sad

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 10:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mislim, da je potrebno vse kopije Firefox-a zapret in startat ponovno - vsaj pri meni je bilo tako.

Lp, Frenki

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Feb 25, 2005 10:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Citiram:
Mislim, da je potrebno vse kopije Firefox-a zapret in startat ponovno - vsaj pri meni je bilo tako.


Točno, sedaj deluje Cool

Avtor: NUFANKraj: Žalec PrispevekObjavljeno: Pet Jul 01, 2005 3:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mene zanima, če te novice še delujejo in če še, kako se to nastavi v Firefoxu. Nekaj sem že poskušal pa mi ni najbolj jasno.

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Pet Jul 01, 2005 3:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Preprosto:

FF ima desno spodaj (levo od napisa Adblock) eno oranžno ikonico, ki se pojavi, če stran podpira RSS feed. Klikni nanjo pa bo.

Dobil boš nov zaznamek med Bookmark-si. Svetujem, da daš potem zaznamek med vrednosti v "Bookmarks Toolbar folder", ki je orodna vrstica pod "Navigation toolbar" Potem se ti za nove prispevke odpre lepo meni.

Avtor: NUFANKraj: Žalec PrispevekObjavljeno: Pet Jul 01, 2005 3:51 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Highlag hvala. Mi že deluje. Res uporabna zadevca.

Avtor: NUFANKraj: Žalec PrispevekObjavljeno: Pet Jul 01, 2005 3:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam še eno vprašanje. A se da kaj podobnega naredit tudi za "sveže diskusije"?

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Okt 10, 2005 10:59 pm    Naslov sporočila:  Google reader
----------------------------------------------------------------------------
Na obzorju je nova Googlova pogruntavščina, ki bi znala biti precej uporabna reč. Verjetno bo potrebno malo dodelati tudi feed na tem forumu, ampak zaenkrat kar lepo izgleda Wink .

Lp, Frenki

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2005 8:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zanimivo Cool

Mogoče še screen shot za tiste, ki nimajo računa na Googlu.


Avtor: RobbbyKraj: okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 8:08 pm    Naslov sporočila:  Vpašanje
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni,

kako je z RSS nastavitvami v FF 1.5???

Lp Robbby

Avtor: RobbbyKraj: okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Dec 29, 2005 9:01 pm    Naslov sporočila:  :)
----------------------------------------------------------------------------
Rešen problem

Lp Robbby

Stran 2 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group