www.elektronik.si
RSS - Novice na forumu Maxi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: Sokrat PrispevekObjavljeno: Pet Dec 30, 2005 1:42 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Resitev pa je ... ? Morda bo se koga to zanimalo in/ali mu bo iskalni vzorec v Googlu/Najdi.si/ekvivalentu vrgel ven samo to stran - a brez odgovora.

Avtor: RobbbyKraj: okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Dec 30, 2005 8:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hojla,

enako kot u FF1.0 se nastavi tudi u FF1.5, kot je silvo napisal. Kriva je bila moja površnost pri iskanju tiste oranžne ikonce, s katero dodaš živ zaznamek.

Lp Robbby

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2005 10:18 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ena prošnja mojstrom, ki si nastavljate RSS feed na forumu. V zadnjem času opažam, da so si nekateri zadevo avtomatizirali (nekdo pobira celo vsakih 10 sekund Shocked kot kaže 24/7). Če odmislim, da to bremeni tudi njegovo povezavo, pa brez potrebe obremenjuje strežnik. RSS sam se mi zdi smiselna možnost, vendar ga poskušajte uporabljati z glavo. Pretiravanja, kot je opisano zgoraj bom omejil na strežniku.

Lp, Frenki

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2005 11:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
>(nekdo pobira celo vsakih 10 sekund Shocked kot kaže 24/7)

Frenki, kje se to sploh nastavi? Sam imam nastavljeno prevzeto vrednost. Kaka je nimam pojma. Confused

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2005 11:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo je napisal/a:
Frenki, kje se to sploh nastavi? Sam imam nastavljeno prevzeto vrednost. Kaka je nimam pojma. Confused

Firefox nastavitev:
Citiram:
browser.bookmarks.livemark_refresh_seconds [Integer] - This is the number of seconds Firefox waits between checking for updates to any Live (RSS) Bookmarks you may have. The default is 3600 seconds = 1 hour, and for most purposes this is fine.
Verjetno pa različno pri različnh readerjih.

Lp, Frenki

p.s. Več pa mogoče na: Firefox Tweak Guide.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sob Dec 31, 2005 11:49 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Frenki, kje je to. Sam tega ne najdem. Iskal sem tudi pod "about:config" Uporabljam verzijo Firefox/1.0.7

Avtor: eddieKraj: Severna primorska PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 9:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
No kako pa je z nastavitvami v Thunhderbirdu 1.5.0.5?
Ko dam add Feed URL: www.elektronik.si
Dobim napako: "www.elektronik.si is not a valid RSS feed!"

Z istim naslovom sem poizkušal v googlu pa deluje!

Hvala!
LP,Edvard!

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 9:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni z verzijo 1.5.0.6 katero sem ravno namestil na prenosnik dela čisto normalno. Res pa je da sem kompletni "bookmark" s vsemi zaznamki ter priljubljenimi iz starega PC-ja kjer pa je bila instalirana nižja verzija.

Avtor: jjakob PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 9:47 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
eddie je napisal/a:
No kako pa je z nastavitvami v Thunhderbirdu 1.5.0.5?
Ko dam add Feed URL: www.elektronik.si
Dobim napako: "www.elektronik.si is not a valid RSS feed!"

Z istim naslovom sem poizkušal v googlu pa deluje!

Hvala!
LP,Edvard!

www.elektronik.si ni pravilni naslov! Pravilni naslov je http://www.elektronik.si/phpBB2/rdf.php

Avtor: jjakob PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 9:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Silvo, tisto polje moraš ustvariti.

Avtor: eddieKraj: Severna primorska PrispevekObjavljeno: Tor Avg 29, 2006 10:16 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@jjakob HVALA!
Sedaj deluje!

Kako pa je google potem nasel...?
LP,Edvard

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2007 12:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Predlog:

iz sedanjih 10 tem v RSS bi jih rad imel recimo 15 ali 20.
Bi šlo?
Se strinjate?

LP

Avtor: PeterC PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2007 12:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
To si lahko nastaviš sam Wink

http://www.elektronik.si/phpBB2/rdf.php?count=25

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Tor Feb 20, 2007 1:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mea culpa Rolling Eyes

Že urejeno.
Hvala!

Avtor: TihiKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Jan 16, 2008 11:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prosim za pomoč. Imam enako željo kot Aly, pa zgornji link ne dela.
Se opravičujem za mojo lenobo: http://www.elektronik.si/phpBB2/rdf.php?count=15


Nazadnje urejal/a Tihi Sre Jan 16, 2008 12:20 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Stran 3 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group