www.elektronik.si
Delavnica za začetnike
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: folcKraj: Nekje med NG in Tolminom PrispevekObjavljeno: Sre Feb 03, 2010 7:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
jaz bi tudi prišel, lokacija mi ni problem Very Happy če bo primorska pa tolk bolje Very Happy

Avtor: BHawkKraj: med vikendi v Brežicah, med tednom v Ljubljani PrispevekObjavljeno: Pet Maj 14, 2010 8:30 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Torej... Kaj je potem s piknikom? Jst sem še vedno zainteresiran, samo bi blo pa dobro če bi vedel kakšna dva tedna prejm da se lahko organiziram...

Avtor: alyKraj: Kranj - struževo PrispevekObjavljeno: Pet Maj 14, 2010 9:49 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Piknik bo. In to zelo v kratkem. Moraš samo malo bolj spremljat forum Wink

Avtor: 71GAKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Avg 09, 2010 12:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz bi tudi prišel! Po Juletovi klasifikaciji sem Beginner Smile

Če je potrebno kaj plačati mi ni problem za take stvari denarja dat. Sicer poznam delovanje osnovnih elementov, kot so op.amp, upori, kondenzatorji,... nekaj poznam tudi osnovnih vezij, kot so RS flip flopi, pomikalni registri, astabilni mv, monostabilni mv, ... A je znanje bolj teoretično.

Zapleta se mi npr. že pri industrijskih servo motorjih, kjer se v ogromnih shemah ne znajdem več in ne razberem vloge določenega dela vezja... Bi pa bil vesel take delavnice ravno zaradi teh stvari.

Stran 4 od 4

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group