www.elektronik.si
označevanje neprebranih tem

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: infrared PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 7:34 am    Naslov sporočila:  označevanje neprebranih tem
----------------------------------------------------------------------------
Frenki zapazil sem , da v primeru da odgovorim na kakšno temo , mi v tem primeru označi vse teme kot prebrane? Se da to popraviti? Ti lahko kakšna tema uide.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 6:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tole pa ni tako enostavno Sad . Označevanje neprebranih tem se opravi na podlagi datuma zadnjega obiska. Vse teme, ki imajo datum mlajši od tega so označene kot neprebrane. V primeru odgovora na sporočilo pa se kot zadnji obisk zapiše datum in čas zadnjega post-a. Enaka zgodba bi se ponovila tudi v primeru, da browser zapreš, ga ponovno odpreš in obiščeš stran (neprebrane teme bi morale biti označene kot prebrane ne glede na to ali si jih pogledal ali ne). Seveda bi se verjetno dalo naredit tudi kaj na tem vendar ne vidim neke enostavne rešitve ki bi dala zadovoljiv rezultat. Zaenkrat predlagam da na tem področju ostane stvar taka kot je. V načrtu imam še nekaj sprememb in dopolnitev za katere mislim da so potrebnejše. Kasneje pa, če bo kaj časa in se tole pokaže kot večji problem ... mogoče.

Lp, Frenki

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 7:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, mogoče si lahko pomagaš tudi s temle : Koledar .

Avtor: infrared PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 7:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Nisva se dobro razumela , ko sem šel na forum , sem imel za neprebrane označene 4 teme. Ko sem odpru prvo temo , sem tudi nanjo odgovoril , ko pa sem se vrnil na osnovni forum , sem opazil , da so tudi ostale 3 teme zgubile barvo. To res ni velik problem in ugotavljam , da se to pojavi vsako toliko časa. Niti ni tako moteče , saj tako ob prihodu vidiš koliko tem je "rumenih".

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 8:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Razumela mislim da sva se kar dobro. Mogoče samo še to: relacijske podatkovne baze ure in datuma ne vodijo ločeno, pač pa je zadeva zapisana v enem polju in kot taka se lahko tudi primerja med sabo. Posledica tvojega odgovora na sporočilo pa je bil zapis novega datuma (in ure) zadnjega obiska - ob kliku na "Seznam forumov" pa se je izvedla ponovna primerjava - rumeno obarvane teme so izginile.

Lp, Frenki

Avtor: infrared PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 8:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ok sedaj razumem.
Ta print opcija res omogoča kvalitetno branje teme, sedaj si lahko mnogo bolj pozoren na vsebino (frenki plus pet). Če boš še dodal pravo printanje , bo prišlo še kako prav , pri kakšnim programiranju MPC-jev

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 9:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pravo printanje Question - misliš tole v kontekstu te teme?

Avtor: infrared PrispevekObjavljeno: Čet Okt 02, 2003 9:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj si že v temi printanje vse odgovoril. samo ena stvar me malo moti: po mojem okusu bi bilo bolje , da bi vse strani strnil v eno, tako da bi lažje sledil napisanemu. Kaj kmalu se o kakšni stvari razpišemo na 12 - stih straneh. Takrat bo to prišlo še kako prav.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group