www.elektronik.si
zakaj mi to napiše?

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Ned Sep 11, 2005 10:00 pm    Naslov sporočila:  zakaj mi to napiše?
----------------------------------------------------------------------------
Potrebujem datoteko vezja (načrt) in ko jo kliknem se mi izpiše tole:

Prenos in ogled priponk je namenjen AKTIVNIM ČLANOM foruma. (Allowed for active forum members only!)

Zakaj to? sem reg. uporabnik!
hvala za odgovor! Rolling Eyes

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Ned Sep 11, 2005 10:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Poizkusi sedaj še enkrat. Wink

Avtor: kemikKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Sep 11, 2005 10:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če si se registriral kot nov uporabnik, mislim da ne moreš takoj DL datotek z Filemaneger. Poleg tega se moraš v njega posebej prijaviti, ker geslo in ime z foruma tam ne deluje, sta ločena.

Lp
Boštjan

Avtor: aljošKraj: Škofja loka-poljanska dolina PrispevekObjavljeno: Pon Sep 12, 2005 2:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iztok, hvala!

Maš pir v dobrem ob 1. priliki! Wink

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pon Sep 12, 2005 3:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
aljoš je napisal/a:
Iztok, hvala!

Maš pir v dobrem ob 1. priliki! Wink


Very Happy ... da ne bo izgledalo kot da sem jaz naredil kaj posebnega v zvezi tvojega problema. Pogoj za ogled in prenos priponk je poleg tridnevnega roka od prijave tudi vsaj en post na forumu ... kar si tudi storil.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group