www.elektronik.si
Gorenje - error E4
Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Zabavna elektronika

Avtor: sebastjan.kamensekKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Sob Sep 24, 2011 3:14 pm    Naslov sporočila:  Gorenje - error E4
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,

imam vgradnji štedilnik gorenje (ne vem tipa) - indukcijskega. Učeraj mi je ena od plošč za kuho pričela javljat error E4. Mi zna kdo povedat kaj bi to bilo?

l.p.

Avtor: PPG78Kraj: Gorenjska PrispevekObjavljeno: Sob Sep 24, 2011 3:44 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče bo priloga v pomoč Cool

LP, Peter

Avtor: urosk111 PrispevekObjavljeno: Tor Mar 13, 2012 7:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
imam isti problem!

Avtor: kovseKraj: sL.kONJICE PrispevekObjavljeno: Tor Jul 10, 2012 3:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Si mogoče uspel popraviti to napako?

Nam se je tudi prižgala ta napaka na plošči, ki jo sicer najpogosteje uporabljamo.

Imam pa še eno prošnjo- a mi lahko kdo pošlje tole datoteko zgoraj na kovse@yahoo.com, žal nimam dosti objav za dolpoteg.

Lp!

Avtor: kovseKraj: sL.kONJICE PrispevekObjavljeno: Tor Jul 10, 2012 5:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Dobil datoteko, hvala!

Ima kdo mogoče napotek kako pri menjavi navitja to nastaviti v program z gumbi? Sem imel nekje, ampak sem izgubil.

Lp!

Avtor: sebanet PrispevekObjavljeno: Tor Avg 06, 2013 6:36 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Isti problem napaka E4. Kaj je potrebno zamenjati?

Avtor: uros_kKraj: Konjice PrispevekObjavljeno: Čet Avg 08, 2013 5:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdrav, pri nas je pomagala samo menjava indukcijskega kuhališča. Potrebno je še potem vprogramirati v sistem. Lahko pošljem postopek če kdo potrebuje.

Lp

Avtor: melona PrispevekObjavljeno: Ned Sep 29, 2013 11:24 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
uros_k je napisal/a:
Pozdrav, pri nas je pomagala samo menjava indukcijskega kuhališča. Potrebno je še potem vprogramirati v sistem. Lahko pošljem postopek če kdo potrebuje.

Lp


Meni se je isto naredilo, sem menjala indukcijsko ploščo in sedaj isto piše e4. Crknala je pa prav desna spodaj. Potem sem pa delala po navodili za konfiguriranje, torej da držiš ključavnico in tipkaš vse plošče od desne spodaj v nasprotni smeri urinega kazalca, pa ne pridem noter v sistemski meni Sad
Tako, da ima kdi idejo?
uroš_k, kako pa vprogramiraš v sistem? Sad
Hvala

Avtor: robertosKraj: Vuhred JN76OO PrispevekObjavljeno: Pet Dec 20, 2013 6:50 pm    Naslov sporočila:  Gorenje EIK 695C
----------------------------------------------------------------------------
Steklokeramika Gorenje model EIK 695C, pravzaprav sta dve plošči indukcija in dve klasika steklokeramika, se je pojavila napaka E5, ve kdo kaj pomeni error 5?

Avtor: robertosKraj: Vuhred JN76OO PrispevekObjavljeno: Pet Dec 20, 2013 10:22 pm    Naslov sporočila:  Re: Gorenje EIK 695C
----------------------------------------------------------------------------
robertos je napisal/a:
...Gorenje model EIK 695C... error 5?

Ker dve uri ni bilo odgovora, sem raztavil zadevo in ugotovil, da sta v kratkem stiku oba izhodna igbt 45A 600V transistorja, ki sta za večjo indukcijsko ploščo in posledično je pregorela tudi 20A varovalka na vhodu vezja, toliko v vednost, če bo še kdo imel podoben problem.

Avtor: Mirko PrispevekObjavljeno: Čet Dec 26, 2013 5:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Najboljša polenta se kuha na drva

Avtor: Mirko PrispevekObjavljeno: Čet Dec 26, 2013 5:37 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
UUUU pozabil, lepe praznike pa več sreče v Novem letu.

Avtor: Gregor GregKraj: Novo mesto PrispevekObjavljeno: Ned Feb 09, 2014 12:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče kdo ve, kje bi dobil te IGBT-je za indukcijo? Mogoče malo močnejše?

Avtor: gapi1 PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2014 9:27 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
uros_k je napisal/a:
Pozdrav, pri nas je pomagala samo menjava indukcijskega kuhališča. Potrebno je še potem vprogramirati v sistem. Lahko pošljem postopek če kdo potrebuje.

Lp

Zdravo UROŠ

Prosilk bi te za pospopek kako vprogramira novo indukcijsko kuhališče. Sem tudi zamenjal tuljavo in mi sedaj javlja E4

Avtor: gapi1 PrispevekObjavljeno: Pet Apr 25, 2014 9:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo Uros

Prosim če mi lahko pošlješ postopek kar na mail gasper.pretna@t-2.net

Hvala in lep pozdrav
Gasper

Stran 1 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group