www.elektronik.si
Iščem element, datasheet, ekvivalent ...II.
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 57, 58, 59  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Maj 15, 2012 10:25 am    Naslov sporočila:  Iščem element, datasheet, ekvivalent ...II.
----------------------------------------------------------------------------
Nadaljevanje teme...

Sodelavcu je strela oplazila sonyev dvd+ snemalnik. Na napajalniku je odneslo MIP2E5DMY Ve kdo, kje to nabavit? (povezav na ebay oz razne tuje spletne ne rabim - to sem že sam našel) Ima kdo vpogled v zalogo ASWO?

Avtor: HighlagKraj: Črnuče PrispevekObjavljeno: Tor Maj 22, 2012 5:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam iščem senzor za merjenje C02 plina v zraku. Običajni viri nimajo nič na to temo. Dobiš razne plinske senzorje ali celo za CO, za Co2 pa ne? Je slučajno kdo v kakšni trgovini že naletel na to?

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Maj 24, 2012 3:24 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kolega potrebuje SG6841S. (ne vem sicer a dil ali smd - poslal mi je email) Gledal sem naše trgovine z elektroniko, Farnell, Digikey. Nikjer ga nisem našel - vsaj ne na zalogi. Ve kdo kje bi se dal dobit. Izgleda, da je na invertorju za osvetlitev LCD-ja, ker me še sprašuje: "Ali pa, če se da kje dobiti komplet napajalnik za LCD monitorje, torej napajanje 12V z ADJ in 4xizhod za lampe."

Avtor: m4toKraj: Kamnik PrispevekObjavljeno: Ned Maj 27, 2012 9:23 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo.

Kdo ve kje bi dobil varovalko za Fluke 179. Za merilno območje merjenja mA.

Varovalka je 440 mA / 1000V.

L.P.

Avtor: VajdoKraj: Ribnica PrispevekObjavljeno: Pon Maj 28, 2012 4:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Belmet, ali pa Just.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Maj 28, 2012 10:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
m4to je napisal/a:
Kdo ve kje bi dobil varovalko za Fluke 179. Za merilno območje merjenja mA.

Varovalka je 440 mA / 1000V.

Fluke zastopa Micom v IOC Trzin . Varovalko boš zelo verjetno dobil, cene pa žal niso ravno denarnici prijazne d'oh! .

Avtor: m4toKraj: Kamnik PrispevekObjavljeno: Pon Maj 28, 2012 4:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Izučilo me je meriti A na mA območju.
Imajo jo res v Justu cena 6,5 € + ddv.

L.P.

Avtor: matic_scetinecKraj: Brezovica pri Ljubljani PrispevekObjavljeno: Sre Jun 06, 2012 9:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!

Iščem data sheet ali oznako tranzistorja na sliki.

LP, Matic

Avtor: mkosmacKraj: Limbarska Gora PrispevekObjavljeno: Sre Jun 06, 2012 9:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!
Po SMD-databook so 3-pinski elementi, ki se začnejo s "NA" tile:

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Sre Jun 06, 2012 9:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tole bi naj vila NAT2 koda. Žal pod to kodo ne najdem ničesar. Celo pod NAT ne najdem ničesar. Preiskujem pa zbirko z več kot 50k kod.

Avtor: gumby PrispevekObjavljeno: Sre Jun 06, 2012 9:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če je vezje kopija iz datasheeta krmilnega čipa, potem bo AP2304.

Avtor: matic_scetinecKraj: Brezovica pri Ljubljani PrispevekObjavljeno: Pet Jun 08, 2012 7:14 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo!

Vsem hvala za pomoč. AP2304 ne dobim nikjer, sem pa na Farnellu našel nekaj podobnega. Sem naročil, pa bom videl kaj bo.

LP, Matic

Avtor: PPG78Kraj: Gorenjska PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2012 8:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Popravljam ojačevalec v katerem se nahaja STK402-090S, prodajalec pa mi ponuja STK402-090. Datasheet najdem le za STK402-090, tako da ne morem primerjati.

Ima kdo datasheet za serijo STK402-xxxS?

LP, Peter

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2012 9:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali ni serija STK402-XXX pin kompatibilna?

Avtor: PPG78Kraj: Gorenjska PrispevekObjavljeno: Pon Jun 11, 2012 10:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Med tem časom sem zbrskal shemo ojačevalca in jo primerjal z datasheetom, zadeva JE kompatibilna.

LP, Peter

Stran 1 od 59

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group