www.elektronik.si
Iščem element, datasheet, ekvivalent ...II.
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 48, 49, 50 ... 57, 58, 59  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Komponente in podsklopi

Avtor: matic_scetinecKraj: Brezovica pri Ljubljani PrispevekObjavljeno: Čet Sep 14, 2017 4:19 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
DusanK je napisal/a:
Spletne trgovine pravijo, da je hitra.


Hvala, jo bom zamenjal s hitro.

Avtor: novinec26Kraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Ned Okt 01, 2017 8:07 am    Naslov sporočila:  equivalent
----------------------------------------------------------------------------
Mi lahko kdo prosim pomaga najti equivalent za MTH8P20 IN MTH15N20, tranzistorji so za končno stopnjo.

Avtor: zoranKraj: SG PrispevekObjavljeno: Pon Nov 06, 2017 2:22 pm    Naslov sporočila:  vrtalni stroj
----------------------------------------------------------------------------
Iščem servisna navodila za ISKRA KLADIVO EK 127.
Rabim predvsem podatek, kako je pritrjena vpenjalna glava - navoj ali konus.
Po izgledu je bolj verjeten konus, da pa ne delam "traparij", bi rabil ta podatek.

Avtor: ciciKraj: Trbovlje PrispevekObjavljeno: Pon Nov 06, 2017 9:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Z B12 konusom je pritrjena na gred strojčka.

Avtor: zoranKraj: SG PrispevekObjavljeno: Pon Nov 06, 2017 9:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
cici je napisal/a:
Z B12 konusom je pritrjena na gred strojčka.


hvala za odgovor in potrditev moje ugotovitve. Moram najti način, da to razstavim.

Avtor: haRmOniKaKraj: Dolenjska PrispevekObjavljeno: Ned Nov 19, 2017 6:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iščem hall efect sensor, ki ima vgrajen pull-up upor. Pozna kdo kakšnega? Na googlu ne uspem najti ničesar primernega.

Več teh senzorjev vežem na shift-in register. Če kdo ve karkoli, kar dobro paše skupaj se priporočam.

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Ned Dec 03, 2017 9:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Morda kdo ve kje bi se dalo dobiti vitroplast brez bakra ali karbonsko ploščico v Ljubljani?
dimenzije: cca 10x10cm, debelina 1-1,6mm, 2 kosa

Hvala za info

Avtor: mato1111Kraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Ned Dec 03, 2017 10:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Povprašaj TUKAJ

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Ned Dec 10, 2017 12:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za namig. Njih sem imel v mislih nato pa mi je Mucek sporočil, da ima nek manjši kos, ki pa je bil ravno prav velik.

Že drugi dan prebiram literaturo in iščem primeren LNA predojačevalec Vcc 3,3V, Icc 6mA max, 400-950Mhz min, ojačanje 10dB min, Noise f. 5dB max (raje manj) in seveda impedančno prilagojen na 50ohm.
Hvala vnaprej
LP Iztok

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Čet Dec 14, 2017 12:29 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pregledal sem celotno ponudbo LNA čipov. Katastrofa nič od nič. Nekatere firme jih prodajajo kot suho zlato pa še niti impedančno niso prilagojeni na 50 ohm, da ne govorim o veliko pretirani poorabi, ki se giblje krepko nad 20mA. Očitno niso več zanimiv VF produkt.
Moj novi LNA bo tako klasične izvedbe z odličnim bipolarnim VF tranzistorjem nove generacije. Upam, da uspem prag šumnega števila ohraniti pod 1dB in to pri vsega Ic 5mA. Zaenkrat vse tako kaže.

Avtor: baresiKraj: Maribor PrispevekObjavljeno: Čet Dec 14, 2017 10:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Probaj s kakšnim tranzistorjem od "odsluženega" LNB-ja za SAT.

Avtor: Iztok_SKraj: Ljubljana, Trzin PrispevekObjavljeno: Pet Dec 15, 2017 8:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jih bom rabil več. Izbral sem NXPjevo družino BFU5xx.

Avtor: transalpKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2017 12:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Za popravilo daljinca za centralno zaklepanje v Fordovem ključu iščem SAW resonator 433,92 MHz, proizvajalec EPCOS, tip B39431R960H110, nov ali rabljen. Oznaka na samem elementu naj bi bila R960, vendar na vezju, ki sem ga dobil v popravilo, žal že manjka. Prilagam sliko vezja z interneta (FordGuides.co.uk), ki sicer ni ravno ostra. Resonator je v kovinskem ohišju kvadratne oblike levo od čipa.

Avtor: ajatolaKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Dec 18, 2017 7:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ima kdo 3x 560uF 4V in 1x 270uF 16V kondenzatorje?
Hvala!

Avtor: bostjangKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Sre Dec 20, 2017 3:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ali ima kdo odveč TBA820 v stari 14 pinski izvedbi (z izmenično zavihanimi pini)?
Sicer bom uporabil 8 pinsko izvedbo. Gre za ojačevalnik za zvočnik za starejši sprejemnik.
PRevzamem lahko v PO, LJ ali na poti.

EDIT: Nov čip sem dobil od prijatelja serviserja. Hvala vsem, ki ste ga iskali.


Nazadnje urejal/a bostjang Pon Jan 08, 2018 9:33 am; skupaj popravljeno 1 krat

Stran 49 od 59

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group