www.elektronik.si
Malo za šalo XI
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 92, 93, 94, 95  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Čet Jun 19, 2014 6:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
gumby je napisal/a:
Kaj je to TV? Very Happy
To je škatla polna elektronike. Gledanje vanjo pa je zabavno predvsem, če jo gledaš z zadnje strani!

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Čet Jun 19, 2014 9:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 8:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
MarE69 je napisal/a:
1. Kakšno svetovno prvenstvo je to?
2. Kdo je Christiano Rolando?


Še en!
Very Happy

Avtor: vilkoKraj: Dragomer PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 9:12 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Spominjam se humorista Ježka iz moje mladosti. Takrat pri nas še ni bilo televizije, pa smo na radio Ljubljana poslušali enkrat mesečno ob sobotah prenos veselegai večera iz Unionske dvorane, kjer je bil glavna zvezda seveda Frane Miličinski Ježek.

In tako je enkrat pravil, da je razmišljal, kaj naj ljudem pove za veseli večer. Pa pride na oder pa pravi: (v ljubljanskem dialektu)
"Sem gruntu pa gruntu, pa se mi ni nč posvetl"
"Pa pol?" ga vpraša voditelj oddaje
Ježek pa: "Pol sem pa gruntu, pa gruntu, pa se mi ni nč posvetl"
"Ja no, pa pol?" rine vanj voditel
"Ja, pol se mi je pa posvetl, je pa elektrika ugasnila."

In ljudje smo se smejali. Takrat je bila elektrifikacija precej preobremenjena in smo često imeli izpade elektrike. Pa ni bilo hudo, ker tudi hladilnikov nismo imeli, imeli smo pa sveče.

In tako sedaj jaz gruntam pa gruntam, pa ne najdem napake v programu. Za tiste rolete, ki zmrznejo. Definitivno sem ugotovil, da mikro ni nekako v komi, kajti sicer odgovarja na dotik tipke in komunicira po mreži. Samo ne odgovarja, kot zamišljeno. In to samo občasno pride v tako situacije. Po resetu vedno dela pravilno. Torej mi tudi watchdog ne bo pomagal.

No pa sem poslal malo možgane na počitek in napisal ta email.

Pozdrav

Avtor: DorijanKraj: južnoprimorska PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 11:55 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
A uporabljaš kak števec, ki v določenih primerih pride do konca in povzroči overflow.

Imaš vsa možna stanja definirana? Da nimaš kakega switch stavka, kjer si pozabil default dati na koncu.

Če tipke in komunikacija še vedno delajo, daj reset watchdoga v tisto zanko, ki ti zamrzne.

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 2:01 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmm, le kaj uporablja tale Lexmark za eno barvo v kartušah? Bi bilo še za tiskanine dobro printat? http://www.youtube.com/watch?v=ngPv6vpKXFg&feature=youtube_gdata_player

Avtor: tigerKraj: Škofja Loka PrispevekObjavljeno: Pet Jun 20, 2014 5:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
http://www.radio1.si/strani/Oddaje.aspx?ID=27170&LNK=145

Avtor: andrejjKraj: 8232 Šentrupert PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2014 7:01 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pripravno za kuhanje golaž.

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sob Jun 21, 2014 9:19 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
VolkD je napisal/a:
To je škatla polna elektronike.


Je ta škatla primerna za reciklažo v kaj uporabnega?

Avtor: MarkoMKraj: Lovrenc na P. PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 10:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
borisz je napisal/a:
Sem že mislil, da sem čuden. Sedaj vsaj to vem, da nisem sam.
Sem zadnjič v športni trgovini vprašal, če imajo etui za sončna očala, pa mi je kokoš od prodajalke ponudila žogo.
Sem ji ene 20 minut mirno razlagal, kako je takšno teženje vsiljivo in moteče in da nas kupce to zelo moti.

Ponavadi niso trgovke krive, ampak nadrejeni, ki izvajajo mobing na njih, da morajo prodajati stvari, ki jih kupci nočejo. Sploh na petrolovih črpalkah, se mi kar smilijo trgovci, če ne prodajajo, jih odslovijo.

Avtor: S57KSLKraj: Slov. Konjice PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 7:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
- "Gospa, ste noseči v drugo?"

- "Ne, v isto."

Avtor: clownfishKraj: Povir / Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 8:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
MarkoM je napisal/a:
Sploh na petrolovih črpalkah, se mi kar smilijo trgovci, če ne prodajajo, jih odslovijo.


He he he. Tudi mene vprašajo če želim še kaj in začnejo naštevati..

Pa jim rečem samo naj mi dajo "popust na gorivo"

Ob tem prav vsi umolknejo in se ne oglasijo več... Mr. Green

Avtor: startKraj: Eindhoven, Nizozemska PrispevekObjavljeno: Pon Jun 23, 2014 9:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Youtube omogoča statistiko za piflarje. Applause

Avtor: s55oKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 9:10 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kdo drug pa rabi statistiko ? Smile)))

Avtor: elektronikKraj: postojna PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 3:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
borisz je napisal/a:
Sem že mislil, da sem čuden. Sedaj vsaj to vem, da nisem sam.
Sem zadnjič v športni trgovini vprašal, če imajo etui za sončna očala, pa mi je kokoš od prodajalke ponudila žogo.
Sem ji ene 20 minut mirno razlagal, kako je takšno teženje vsiljivo in moteče in da nas kupce to zelo moti.


Sicer odgovor ne sodi najbolj v to temo, pa vseeno...
Dajte se zavedati, da vsi živimo od prodaje, nekateri neposredno, drugi posredno. Tudi, če si varno skrit v delavnici, proizvodnji, razvoju,... Tvoji izdelki se ne prodajajo sami. Trg je nasičen in prodajati je izredno težko. Vedno bolj bodo trgovci "sitni" in če ne bodo, bo za njih prodaja slabša, če bo prodaja slabša, bodo slabša naročila, če bodo slabša naročila, bo potrebnih manj delavcev v proizvodnji, posledično manj delavcev v razvoju, manj v pisarnah,...
Pa verjamem, da vse to že veste.

Da bo še malo za šalo...

https://www.youtube.com/watch?v=wJfYAJJYMqg

Stran 93 od 95

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group