www.elektronik.si
Malo za šalo XI
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 93, 94, 95  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Dobra volja je najbolja, ...

Avtor: PobesneliKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 4:28 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz sem zadnjič kupil v trgovini za 500€, ker sem imel nekaj popusta sem s tistim popustom želel zadevo plačat. Pa mi je rekla trgovka na blagajno da imajo navodila da če kupim nekaj s popustom da jih mora trgovec prepričat v nakup še enega dodatka. No meni je rekla naj kupim zavitek orbita, da ji ne bo šef težil.

Smešno mi je bilo da sem zapravil 500€ in da čimgumi za par deset centov pomeni tako veliko razliko. Po drugi strani pa..to ni naloga od blagajničarke da dela to nalogo, to bi moral tisti ki mi je to stvar prodal ponudit še nekaj ekstra. recimo če kupis mobi, da kupiš še etui ali kaj podobnega.

No mene ne moti če kaj ponudijo, pač opravljajo svoje delo.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 6:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@Pobesneli: to pa res ni šala, ampak tvoja neumnost (oz. naivnost)!

Avtor: lojzek PrispevekObjavljeno: Tor Jun 24, 2014 9:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ni sicer iz moje malhe,, ampak iz zenine. Od njene kolegice moz je postar in pri njih imajo (ne vem kaj, morebiti ukaz), da morajo poleg rednega raznosa poste (in reklam ter casopisov) vsak mesec prodati se za 20eur blaga. Cesarkoli, kar se sicer prodaja na postnem salterju. Znamk, sreck, nalepk,.... Ce te kvote ne doseze, ima kazen v obliki -20eur place tri mesece. Po prvi kazni je sam za svoj denar kupil za 20eur cigumijev in bombonov in jih talal po vasi otrokom. Sicer lepa gesta, ampak ... Ali je to tisto, kar si zelimo? Ce bo zivljenje potovalo v tej smeri, bomo pocasi delali SAMO za lastno hrano in dobrobit gospodarjev.

Ali pa za blagovno menjavo, kar pa zgodovinsko ni tako slabo. Ce odmislimo dobrobit gospodarjev. Ki nas bodo hudo kaznovali za njihovo pomanjkanje dobrin.

Avtor: igo PrispevekObjavljeno: Sre Jun 25, 2014 3:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Isaac Newton vs. Bill Nye
Kdo je boljši raper?

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Sre Jun 25, 2014 8:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jejhata na....

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Pon Jun 30, 2014 4:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: S57KSLKraj: Slov. Konjice PrispevekObjavljeno: Pon Jun 30, 2014 11:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Igo, Newtona v tem spotu igra Al Yankovic, legenda jugoslovanskega rodu:

"Weird" Al Yankovic - Amish Paradise

"Weird Al" Yankovic - Like A Surgeon

Perform This Way (Parody of "Born This Way" by Lady Gaga)

Avtor: lauraKraj: Sobota PrispevekObjavljeno: Čet Jul 03, 2014 12:20 pm    Naslov sporočila:  Kdo je kdo
----------------------------------------------------------------------------
Se menijo tri kolegice kako bodo "poboljšale "svoje može:
Prva: nisem oprala cunj; naslednji dan- tema. Pridem drugi dan domov- vse oprano, izobešeno...
Druga: nisem nič skuhala; naslednji dan- tema. Pridem drugi dan domov- vse skuhano, postreženo...
Tretja: tudi jaz nisem nič oprala, skuhala, počistila. Naslednji dan- tema. Drugi dan- tema. Tretji dan sem že malo videla na levo oko...

Avtor: ticlaKraj: Župečja vas PrispevekObjavljeno: Pet Jul 04, 2014 6:37 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
..

Avtor: jmivsekKraj: Ajdovščina PrispevekObjavljeno: Pet Jul 04, 2014 11:35 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
MarE69 je napisal/a:
... naletel na počitniško rezidenco, kamor bi lahko poslali vse naše tajkune, politike in ostale nebodijihtreba. Ima lep razgled na morje, edino pogled malo kazi mreža.

Pa njihove zapravljive žene tudi, kajti tam zagotovo prav lepo diši po parfumih iz bližnjega mesteca Grasse, svetovnega središča industrije parfumov .. Smile

Avtor: int47Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Jul 04, 2014 10:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na Lidlovih policah med bananami nasli kokain

Zdaj vem, zakaj mi njihove reklame niso smešne: Ker nisem kupil banan.

Avtor: BosniaCNCKraj: Zenica (BiH) PrispevekObjavljeno: Pon Jul 07, 2014 12:28 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jedan skroman dodatak...

Avtor: BosniaCNCKraj: Zenica (BiH) PrispevekObjavljeno: Pon Jul 07, 2014 12:28 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ima još dodataka...

Avtor: BosniaCNCKraj: Zenica (BiH) PrispevekObjavljeno: Pon Jul 07, 2014 12:35 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Trenutno aktuelno:

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Pon Jul 07, 2014 10:26 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
selotejp v vakuumu

Stran 94 od 95

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group