www.elektronik.si
MA 4002 Iskra - Osciloskop
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Zgodovina merilne tehnike slovenske proizvodnje

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Ned Dec 23, 2012 6:32 pm    Naslov sporočila:  MA 4002 Iskra - Osciloskop
----------------------------------------------------------------------------
MA 4002 osciloskop - Iskra

Avtor: Matej_KKraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Ned Dec 23, 2012 8:16 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tega modela pa še nisem zasledil, najbrž gre za precej redek primerek.

Avtor: sebastiantKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Ned Dec 23, 2012 8:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Imam ga tudi jaz, je pa še pred "čiščenjem", poslikam notranjost, ko bo primerna.
Kolikor sem obveščen obstajajo še modeli 4003 in 4004.

Avtor: Matej_KKraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Ned Dec 23, 2012 10:41 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iz te serije obstajajo še 4001, 4006 in 4061. Zadnja dva sta trenutno celo na bolhi, samo cena je navita ...

Avtor: Matej_KKraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Ned Dec 23, 2012 10:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pa še en članek o razvoju teh naprav.

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Čet Jan 24, 2013 3:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Na filemanager pod Instrumenti sem naložil načrte za ta osciloskop.
V mapo Instrumenti sem naložil tudi kopijo štirih strani merilnih instrumentov iz Iskrinega generalnega kataloga.
Žal v katalogu ni nobenega datuma. Sklepam, da je bil izdan kmalu po združitvi v začetku 60tih let.

Lp, Jože.

Avtor: markodragusica1@gmail.comKraj: trilj PrispevekObjavljeno: Sob Feb 02, 2013 10:19 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ja imam osciloskop ma 4002 ali nigdje da nađem shemu ako netko ima molim pomoć

Avtor: Matej_KKraj: Kranj PrispevekObjavljeno: Sob Feb 02, 2013 12:53 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Opažam da nisem edini, ki ima težave s prenosom datotek iz FileManagerja. Jože, bi lahko mogoče tiste vsebine, ki so pod Instrumenti, dodal kar sem na forum, pod ustreze naprave? Jaz in še kdo bi ti bili zelo hvaležni Smile

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Sob Feb 02, 2013 9:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče bi kdo podal rešitev za probleme branja datotek s file managerja.
Načrt pa je zaradi tega tudi tukaj.

lp, Jože

Avtor: markodragusica1@gmail.comKraj: trilj PrispevekObjavljeno: Pon Feb 04, 2013 2:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
svima hvala na pomoći

Avtor: kokerich PrispevekObjavljeno: Čet Jun 13, 2013 11:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ovo bi trebalo da pomogne i meni. Hvala!

Avtor: m_z PrispevekObjavljeno: Ned Okt 26, 2014 9:48 am    Naslov sporočila:  MA 4002 Iskra - Osciloskop
----------------------------------------------------------------------------
Kako da skinem shemu osciloskopa?

Avtor: s57bicKraj: LJUBLJANA PrispevekObjavljeno: Pon Jan 12, 2015 5:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Prilagam navodila za uporabo osciloskopa MA 4002.

Lp, Jože.

Avtor: samurai007 PrispevekObjavljeno: Sre Nov 21, 2018 1:23 pm    Naslov sporočila:  Osciloskop Iskra MA 4001
----------------------------------------------------------------------------
Ima kdo navodila za uporabo modela MA 4001?

Avtor: vaskesd PrispevekObjavljeno: Tor Jan 08, 2019 6:37 pm    Naslov sporočila:  Download še vedno aktivna?
----------------------------------------------------------------------------
Ali je to sporočilo dovolj za aktivnega člana? Rabim shemo, imam samo točko na zaslonu, mislim oscilator je v vprašanju. Pozdravljeni vsi.

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group