www.elektronik.si
Siol Sagem -> media player

www.elektronik.si -> Linux, unix razprave

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Ned Feb 24, 2013 6:30 pm    Naslov sporočila:  Siol Sagem -> media player
----------------------------------------------------------------------------
Živjo!

Doma imam Siolov Sagem STB, ki mi leži v omari. Glede na to, da ima večina teh predvajalnikov neko osnovno platformo in ponavadi nek OS ki temelji na taki ali drugačni Linux/Unix distribuciji, me zanima, če bi se dalo ta komunikator predelati v kak media player. Trenutni Amisov mi povzroča težave s predvajanjem zunanjih fajlov (predvsem filmov, saj mi jih več kot polovica ne deluje - zvok ali slika).

Skratka, kar me najbolj zanima je to. če se da na tako škatlo naložiti neko Linux distribcijo, povezati vse skupaj v mrežo, in zadevo pognati. Do škatle bi lahko dostopal preko VNC-ja.

LP G

Avtor: M1rdKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 11:06 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
direktno ne, videl sem samo ene zadeve ki prestrezajo signal in (iptv) in zamenjujejo... :/ prodaja na bolhi in nakup raspberry pi. brez doplačila. moj predlog. deluje tudi iptv.

Avtor: kobrankaKraj: nekje v zgornjem posočju PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 7:46 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja ampak on ga je že verjetno dal predelat v tem času in ne rabi drugega kupovat, ker na bolhi prodajajo že odklenjene Sagem škatle. Ali si imel v mislih kaj čisto tretjega?

Avtor: M1rdKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 9:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Odklenjeni niso media player. Ali se motim?

Tretje ja. Rpi.

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Tor Dec 17, 2013 10:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja. Žena ga je dala predelati...kovinsko ohišje je zdaj del kitajskega oklepnika, elektroniko so ponucali za izdelavo računalnika roverja, ki je pred nekaj dnevi uspešno pristal na luni, 4x7 segmentni displej je prikazoval countdown. Adapter sem pa vseeno uspel rešiti pred (ne)Snago in je ostal na Zemlji. Ja, v slabem letu se veliko stvari obrne... Smile

LP G

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group