www.elektronik.si
Elektronika varilnega aparata Kemppi v okvari
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  :||:
www.elektronik.si -> Elektronika

Avtor: staneKraj: Rače PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2019 8:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Applause Applause Applause
Se strinjam z Dušanovim komentarjem. "e-kriminalka" bravo.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2019 9:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vsaka ti čast. ČESTITKE! Applause

Avtor: ecobraKraj: Radeče PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2019 9:52 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
K-k-k-kapo dol

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2019 10:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brez besed Shocked Applause

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2019 10:56 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Svaka čast na tebe. Cool Applause Applause Applause

Avtor: ro-biKraj: Koroška PrispevekObjavljeno: Čet Nov 28, 2019 11:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Čista ZF!
Bravo!!!

Avtor: RobiStromKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Nov 29, 2019 3:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Applause Pravi maher! Ideja s prilepljeno žičko zmaga, ker ko bi mi roko zatresel, ko bi s pinceto šaril, bi še tisto potrgal kar je ostalo... Very Happy

Avtor: joze PrispevekObjavljeno: Pet Nov 29, 2019 6:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vsa čast, bravo Applause Applause

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2019 12:50 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ni kaj, kapo dol!
Applause Applause Applause

Avtor: Merlin PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2019 1:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Čestitam Applause

Avtor: tejcaKraj: Gornja Radgona PrispevekObjavljeno: Pon Dec 02, 2019 12:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
haleluja ... to pa je bila raziskava podobna kriminalki hehehe ... svaka ti čast Very Happy

Avtor: sebavehKraj: Slovenska Bistrica PrispevekObjavljeno: Sre Dec 04, 2019 9:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Uf, hvala, hvala! Nisem si mislil da bo takšen odziv in pohvale Very Happy . Če pa sem kaj, sem pa vztrajen, ko se v takšno stvar vpiknem. Smile In se trudim predstaviti stvari tako, da lahko še kdo najde navdih in postopek, kako se lotiti kakšnega bolj ekstravagantnega posega, popravila, pristopa...
Nikoli mi ni bilo prav, da je lahko oprema za 5000+ € delno ali v celoti pohabljena, zaradi nekega dela, ki ni vreden več kot 1 €...

Skratka, aparat sem danes vrnil lastniku, priklopili smo ga na ostale enote in zaenkrat se obnaša po pričakovanjih. V teh dneh bo zmontiral varilno žico in začel delati z njim. (v bistvu se bo moral najprej naučit, ker ga je že pokvarjenega dobil v last). Ampak ne pričakujem nekih težav.
Dancing

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Sre Dec 04, 2019 10:00 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
sebaveh je napisal/a:
Uf, hvala, hvala!.......
Tej tvoji vztrajnosti bi lahko tudi rekli, po potrebi tudi čaram!

Stran 3 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group