www.elektronik.si
L: Radijsko postajo PRC450

www.elektronik.si -> Mali oglasi

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Čet Avg 15, 2013 5:40 pm    Naslov sporočila:  L: postajo PRC450
----------------------------------------------------------------------------
Licitiram radijsko postajo PRC450.

Začetna cena je 10€, dviguje se po 1 €, Licitacija traja do 27.8.2013 do 22:00.

Avtor: PRC515Kraj: Žihlava PrispevekObjavljeno: Čet Avg 15, 2013 6:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
10E

Avtor: zahacKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Pet Avg 16, 2013 7:15 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
11 EUR !

Avtor: mirkatmirKraj: Ribnica (JN75IR) PrispevekObjavljeno: Pet Avg 16, 2013 1:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
u, na tole so pa lepi spomini.

p.s.
Se opravičujem na OT!

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Avg 16, 2013 3:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
In kompletna servisna knjiga, ki sem jo uporabljal kar nekaj let Very Happy

Avtor: PRC515Kraj: Žihlava PrispevekObjavljeno: Pet Avg 16, 2013 4:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaka, ta knjiga me zelo zanima, če ne gre drugače pa vsaj kopija. Na katero verzijo se nanaša 2m ali 4m ?

Avtor: PRC515Kraj: Žihlava PrispevekObjavljeno: Pet Avg 16, 2013 4:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Že vem 2m, sem napisal prej kot pogledal.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Avg 16, 2013 4:47 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
PRC515 je napisal/a:
Jaka, ta knjiga me zelo zanima, če ne gre drugače pa vsaj kopija. Na katero verzijo se nanaša 2m ali 4m ?
Seveda ne gre drugače Very Happy.

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Pon Avg 26, 2013 10:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hmmm... tole je ostalo pa kar pozabljeno ?

Avtor: S55EIKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Pon Avg 26, 2013 10:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj je jutri ob 22:00 zaključek Very Happy

Avtor: S55EIKraj: Postojna PrispevekObjavljeno: Pon Avg 26, 2013 11:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
12€

Avtor: zahacKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 1:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Bolj kot postajo (ali vsaj del tega), sem želel spoznati g. Darkota in mu zaželeti vse dobro ob rojstnem dnevu !

Žal pa nisem vedel, da ima prijatelja v licitacijah in je zgoraj zapisano padlo v ....!


LP Zdravko

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 2:29 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
zahac je napisal/a:
Bolj kot postajo (ali vsaj del tega), sem želel spoznati g. Darkota in mu zaželeti vse dobro ob rojstnem dnevu !

Žal pa nisem vedel, da ima prijatelja v licitacijah in je zgoraj zapisano padlo v ....!


LP Zdravko

Zdravko, če prideš še danes dobiš eno tako enako postajo zastonj, pa še nekaj z žara se bo našlo.

Avtor: PRC515Kraj: Žihlava PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 3:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
13E

Avtor: VolkDKraj: Divača (Kačiče) PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 10:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
PRC515 je napisal/a:
13E

Evo, pa si zmagal. Javi kako s prevzemom.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group