www.elektronik.si
SKB papi
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Sob Dec 22, 2018 2:50 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Moderatorji naj izbrišejo email, da se avtorju prispevka ne bo nabiral spam.

Avtor prispevka naj pa bo pameten in ne piše tega naokoli. Ter si hkrati prebere pravila bolj podrobno.

3 dni in aktivnost.

https://www.elektronik.si/phpBB2/viewtopic.php?t=249

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Sob Dec 22, 2018 2:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Saj lahko sam zbriše če želi! To ni moj(-naš) problem.

Avtor: janpusic PrispevekObjavljeno: Čet Jan 10, 2019 6:09 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mi pošlješ igro

Avtor: Oskarjevec1111Kraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2019 12:23 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni tudi ne dela download, bi tudi meni prosim poslal kdo?
teodora.cataleya@gmail.com

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jan 14, 2019 1:39 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Da bi pa kdo prebral pravila, to pa ni možno, mogoče bi bilo potem jasno, zakaj ne dela DL!?

Avtor: ogblaz PrispevekObjavljeno: Tor Feb 19, 2019 7:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Je kdo uspel zagnat v win10, meni noče zagnat setup.exe pa sem preizkusil z vsemi windows compatibility mode?

Avtor: DirStr11Kraj: MB PrispevekObjavljeno: Tor Mar 26, 2019 7:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Uporabi Virtualbox ali Virtual PC. Moral boš naložit starejšo verzijo Windowsov, pod XP-jem mislim, da se na internetu da že legalno dobiti.

Avtor: katzE PrispevekObjavljeno: Pet Feb 19, 2021 9:24 pm    Naslov sporočila: icon_shocked 
----------------------------------------------------------------------------
prix je napisal/a:
Jo še imam Smile in to original iz SKB banke Razz

Upam samo, da še dela disketnik (FDD) na moji kišti Smile

edit: FDD še dela Smile upam, da je copy/paste dovolj... in da ni potrebno naredit img.

edit2: Uporabnik qwertz me je prosil naj datoteko prilepim še na forum, saj bo tako varna pred izbrisom. Željeno strojeno! Smile


Hvalaaaaaaa Cool Cool Cool Cool

Stran 2 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group