www.elektronik.si
Pomoč pri nakupu GPS trackerja
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3  :||:
www.elektronik.si -> Navigacija in sledenje

Avtor: LuIK_ PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 8:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
na spletni strani v mojem prejšnjem postu ga ni več. Najbrž je kje še stara zaloga, vendar bi kupil če se le da direktno, ne da se valja kje in vprašanje, če sploh še dela.,

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 8:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://teltonika-sas.com/product/mini-tracker-easy/

Avtor: LuIK_ PrispevekObjavljeno: Tor Nov 03, 2020 8:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
a hvala! moja greška, sem gledal pod vehicle tracking namesto ostalih rubrik, ker sem imel v glavi, da bom jaz imel za avto.

Avtor: mmat PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2020 7:22 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vgrajena avtonavigacija nima možnost arhiva prevožene poti.
Za potovanja potrebujem enostavno enoto, ki:
- začne snemanje, ko zazna zunanjo napajanje
- samodejno arhivira po dnevih
- imam možnost, da jo na koncu potovanja priklopim na PC in pretočim posneto.

Avtor: lith PrispevekObjavljeno: Čet Feb 04, 2021 12:33 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Če smem dodat po nekaj letih en "komentar"

preizkusil sem kitajski GPS tracker
in "Open source" (čisto zastonj) programsko orodje Traccar,
ki ga namestiš na računalniku in potem na gps trackerju nastaviš svoj IP naslov kamor sporoča podatke preko GSM SIM kartice.

Avtor: malciKraj: Polhov Gradec PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2022 8:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pozdrav.

Obujam temo, ker sem bil pozvan s strani tašče, da naj nabavim en GPS tracker za tasta-gobarja, ki pa je že rahlo dementen in se boji za njega....

Zanima me, ali GPS tracker TK-102 določa pozicijo s pomočjo satelitov ali samo z GSM omrežjem?

Doma ima že dva GPS Trackerja ( 1x mini A8, 1x noname) a oba dva določata pozicijo zelo nenatančno (+-500m) ker uporabljata samo GSM omrežje

lp

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Ned Apr 24, 2022 9:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
TK-102 ima GPS - seveda če ni ponaredek. Nekaj časa sem ga uporabljal na motorju.

Če ima tast Android telefon bo bolj primerno, da mu nastaviš "Google deljenje lokacije".
Če je demenca huda in boš ti "upravnik" njegovega računa lahko iz zgodovine vidiš kje blodi

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2022 5:57 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
malci je napisal/a:
....... določa pozicijo s pomočjo satelitov ali samo z GSM omrežjem?....

Tukaj je napisano, da ima GPS.
Ga dobiš tudi v SLO, sicer po ceni X4, tukaj in glede na podatke (hladen zagon 35s) lahko sklepam, da ima GPS.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2022 6:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pred leti sem se s takim TK-102 malo igral. Vsaj za moj okus hudo nezanesljiva reč. Problem je bil predvsem v tem, da je bil ob malce nerodni postavitvi sprejem GPS slab, posledično pa pozicije neuporabne. Za predvideni namen pa bo potrebno tudi precej discipline, da bo baterija takrat, ko jo rabi napolnjena. Dobro ga preizkusi, predno se zanašaš nanj.

Avtor: malciKraj: Polhov Gradec PrispevekObjavljeno: Pon Apr 25, 2022 10:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za odgovore.

Tast je anti-tehnik, ne uporablja nikakršnega mobilnega telefona, niti na tipke, taščo pa je seveda strah za njega.
Bom naročil tega TK-102 in preizkusil.

lp
Uroš

Avtor: romascenkoKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Maj 03, 2022 3:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
malci je napisal/a:
Hvala za odgovore.

Tast je anti-tehnik, ne uporablja nikakršnega mobilnega telefona, niti na tipke, taščo pa je seveda strah za njega.
Bom naročil tega TK-102 in preizkusil.

lp
Uroš


Jaz bi mu na vašem mestu kupil uro (takšno ima moj sin) pri A1 kjer mu vstaviš SIM in imaš sledenje v živo in zgodovino preko svojega telefona + seveda klici. Plačilo 5€ na mesec ni nek strošek pa ima obenem telefon/uro in vi ga imate pod nadzorom. Strošek ure se "prilepi" na npr tvojo številko ali taščino... če pa te zanima kaj več o uri pa lahko še pokomentiram Smile

https://www.a1.si/telefoni/otroska-ura-elari-4gr-black

Lp

d.

Stran 3 od 3

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group