www.elektronik.si
Program za Pic886

www.elektronik.si -> Microchip PIC

Avtor: ervinjaKraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 6:59 pm    Naslov sporočila:  Program za Pic886
----------------------------------------------------------------------------
Rabim pomoč imam program za merjenje vlage in temperature z SHT11 in Pic16f886 zadevo sem naredil in dela. Sedaj pa bi jaz ta program ki sem ga odkupil od avtorja rad malo spremenil. Sedaj me pa zanima ali bi kdo ta program meni spremenil ,ker mi določene stvari ne ustrezajo ,to pa jaz ne znam ,ker nisem nikoli pisal programov .Seveda sem uslugo pripravljen plačat .Hvala že vnaprej

Nazadnje urejal/a ervinja Čet Jan 23, 2014 11:37 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: PZUFICKraj: Rakek PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 7:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V kakšni obliki oziroma datoteki pa si odkupil ta program?

Avtor: ervinjaKraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Čet Jan 16, 2014 11:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
v to se ne razumem v zipu je en kup datotek zdaj v kakšni obliki je pa ne vem.

Avtor: ervinjaKraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 3:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Program naj bi bil v C-ju

Avtor: snoopyKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Pet Jan 17, 2014 5:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Potem je lahko pisan v CCS C , HI-TECH C, Mikro C ....

Torej je kar nekaj variant. Za manjši popravek mora tisti ki popravlja vsaj imeti naložen prevajalnik z isto ali novejšo verzijo.
Boš moral dati več podatkov ,da se bo kdo javil.

Avtor: ervinjaKraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Tor Jan 21, 2014 7:25 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kot sem sedaj videl je napisan z HI-TECH C no jaz bi rabil samo časovni zamik vklop relejev in pa izbris osveževanje LCD-ja sam ni junaka ki bi to naredil.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group