www.elektronik.si
Fotografije pokrajine
Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 85, 86, 87  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Vse kar nima zveze z elektroniko in računalništvom

Avtor: VajdoKraj: Ribnica PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 12:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Eni pa delajo za zimo, eni jih pa slikamo. Se pa vidi kako je že zeleno..

[/url]

Avtor: DomeniusKraj: Medvode PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 4:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Slikana ni pokrajina v prebujanju, se mi pa zdi da slika dobro pokaže, kaj vse skriva narava. Slikano danes.

Nazadnje urejal/a Domenius Pon Maj 08, 2006 8:07 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 5:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Lepa fotografija.

Nekaj podobnega sem posnel doma na dvorišču, po datumu sodeč predlansko jesen.

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 7:03 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Domenius, po izrazitem rožičku in značilnem karo vzorcu je to sigurno Modras, ki je pri nas dokaj razširjen.

Silvo, posnetek zelenca ti pa kar malce zavidam Wink

LP Gorazd

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 7:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Moram reči, da je bil prav prijazen. Počakal je, da sem šel v hišo po aparat. Bil ni prav nič plašen. Naredil sem par makro fotografij z neposredne bližine.

Avtor: andrejjKraj: 8232 Šentrupert PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 8:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tudi jaz sem mislil,da je modras.Silvo,tale martinček je pa kar fotogeničen.

Nazadnje urejal/a andrejj Pon Maj 08, 2006 9:13 pm; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: DomeniusKraj: Medvode PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 8:08 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hvala za popravek. Žal se ne spoznam dobro na kače, po knjigah pa nimam časa brskati. Sem že popravil.

Avtor: andrejjKraj: 8232 Šentrupert PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 2:40 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pogled iz okna.

Avtor: zutiKraj: Mb PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 3:10 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ljubezen spomladi- lani Very Happy

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 5:20 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Modras malo bližje. Cool

Avtor: RGorazdKraj: Ig PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 7:02 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ule...ta je pa fantastičen!

S kakšne razdalje si ga in s katerim fotoaparatom?
Meni so plailci zelo všeč, še posebej slovenski, kjer se jih da opazovati naravi.

LP Gorazd

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 10:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
RGorazd je napisal/a:
Ule...ta je pa fantastičen!

S kakšne razdalje si ga in s katerim fotoaparatom?
Meni so plailci zelo všeč, še posebej slovenski, kjer se jih da opazovati naravi.

LP Gorazd


Fotoaparat je HP 850 (Helwet Packard), razdalja pa mislim da je bila okoli 1m. Slikan je pa bil ko sem ga izpustil nazaj v naravo. Če te zanimajo plazilci se lahko zmenva, pa prideš do mene pa lahko slikaš kolikor ti paše (modras, belouška, smokulja). Samo malo se morajo temperature dvignit pa bo.

Avtor: jurKraj: [color=zelena]Ljubljana[/color] PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 9:11 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Hej, ljudje, kje najdete kače? Jaz je žive nisem videl že vsaj pet let.

Jur

Avtor: DomeniusKraj: Medvode PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 10:13 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Meni se je čisto slučajno zgodilo da sva se srečala (je nisem namerno iskal). Tudi digitalca nisem imel sabo - sem moral hitro domov in nazaj.

Avtor: uleKraj: Babno Polje PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 11:22 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz jih prav namerno iščem, velikokrat pa me tudi drugi ljudje pokličejo, da jih pridem iskat. Čez poletje jih imam doma, 1. septembra pa jih spustim nazaj, kjer sem jih dobil.
Sam sem tudi postavil eno spletno stran na kateri je tudi nekaj o plazilcih:
http://hubertus.babnopolje.net/plazilci.php

in nekaj o napačnih razlagah o kačah:
http://hubertus.babnopolje.net/praznoverje.php

ter še kako ločimo strupeno kačo od nestrupene:
http://hubertus.babnopolje.net/prepoznavanje.php

Stran 2 od 87

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group