www.elektronik.si
CNC rezkalni stroj
Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 145, 146, 147  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> Oprema, stroji in orodja

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 8:38 pm    Naslov sporočila:  CNC rezkalni stroj
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: bocoKraj: Ptuj/Kranj/Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Maj 08, 2006 9:48 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz osebno čakam na ohišja ležajev, nosilce in delovno mizo, potem pa bi morala zadeva zlaufat Very Happy . To sem dal delat strokovnjakom, ki pravijo, da bodo zadevo uštimali na stotinko natanćno. Elektronika deluje, koračni motorji so pripravljeni, trapezni navoji in matice ter brušena vodila in puše so tudi že. Ko bo, pa bom zadevo ovekovečil in jo pripel sem. Aja, zadevo sem zrisal, načrt pa bo tudi objavljen tukaj, ko bo narejen superfinish.Na koncu sem prišel na obdelovalno površino 380mm x 400mm x 80mm
LP
Boco

Avtor: ladoKraj: Trbovlje PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 11:54 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Elektronika je nared,motorje imam,naročil sem še frasmotor (kress) dobiti moram še vodila za x os...
Se premika, sicer ker je lepo vreme bolj počasi...


lp

lado

Avtor: dingoKraj: Velenje PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 3:15 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Cnc je trenutno v gradnji.Naredil sem pa predhodno en prototip manjših dimenzij, ki služi za učenje in treniranje kaj se da in kaj ne.


Lp Blaž

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Tor Maj 09, 2006 6:21 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Elektronika v skatli in deluje
Mehanika se v konstrukciji. Sedaj studiram ali dati linearna THK vodila po zelo prijateljski ceni 150ksit (2x 800mm + 2x 400mm + 1x 200mm + 7 vozickov) ali narediti eno bolj preprosto stvar z okroglimi vodili pa par 100 sit....
Vsekakor ce kdo ve za kaksno boljso ceno linearnih THK vodil naj mi sporoci!

Avtor: podbojKraj: Postojna, Sežana, Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 6:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri meni ni nič novega

Imam skoraj vse potrebne dele za izdelavo, le še čas si moram vzet da sestavim. Verjetno bom enkrat poleti, zdaj se pripravljam na izpite

Lp

Avtor: ervinjaKraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 7:31 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Tu je moj skoraj končan CNC.

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 8:27 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: ervinjaKraj: Šentjur PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 9:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Reklame ne bom delal materjal je nabavljen vse v okolici Celja ,elektronika in program je od Srečko Lavriča , vse skupajmaterjala je za približno 80K.

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 9:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ervinja je napisal/a:
Tu je moj skoraj končan CNC.


Ni kaj reči - zelo profesionalen izgled. Applause Upam, da bomo kmalu videli kak izdelek.

Avtor: SlowflyKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 10:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ervinja je napisal/a:
Reklame ne bom delal materjal je nabavljen vse v okolici Celja ,elektronika in program je od Srečko Lavriča , vse skupajmaterjala je za približno 80K.


Ožji, ali širši okolici ? Laughing

Fantje, sedaj ga pa že malo se...te s temi "reklamami". Torej vsak, ki ga zanima kje nabaviti material za konkretno CNC samogradnjo, bo moral težiti po ZS. Če bo "interesa" ali pa firbca preveč, avtor enostavno ne bo več odgovarjal. Sad

lp


Nazadnje urejal/a Slowfly Čet Maj 11, 2006 1:02 am; skupaj popravljeno 1 krat

Avtor: . PrispevekObjavljeno: Sre Maj 10, 2006 11:36 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Brisana vsebina odstranjenega uporabnika.

Avtor: TOTAL PrispevekObjavljeno: Čet Maj 11, 2006 2:42 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ni kaj zelo profesionalno narejeno mogoče še kakšen opis delovanja natančnost...

lp D

Avtor: SimonSKraj: Kobarid PrispevekObjavljeno: Čet Maj 11, 2006 3:17 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ervinja:
Mene najbolj skrbijo vibracije. Rad bi reskal z reskarjem do fi 6mm. Malo sklepticen sem zaradi vodil, ki jih uporabljas. Kaksne so tvoje iskusnje? THK so draga ko vrag!

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Čet Maj 11, 2006 3:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
ervinja je napisal/a:
Reklame ne bom delal materjal je nabavljen vse v okolici Celja ,elektronika in program je od Srečko Lavriča , vse skupajmaterjala je za približno 80K.


Odprl sem NOVO sporočilo za tak namen. V tem sporočilu pa naj se debatira o strokovnih stvareh okrog izgradnje. (Težave, nasveti, priporočila itd...)

Stran 1 od 147

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group