www.elektronik.si
Gostje

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jun 22, 2015 10:50 pm    Naslov sporočila:  Gostje
----------------------------------------------------------------------------
Zanimivo, koliko gostov imamo vsak dan na forumu (od 30 do 40) Wink .
Kaj pa, če bi enkrat kakšen forumski piknik organizirali za goste Very Happy .

Res zanimivo, takoj, ko sem oddal tale post je številka padla iz 39 gostov na 29 Dancing .

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Pon Jun 22, 2015 10:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Morda si premalo gostoljuben.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jun 22, 2015 10:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja, pa saj nisem nobenega qrcal (še), mi je pa všeč, da je dnevno toliko ljudi na forumu, pa če tudi so "gostje" Wink .

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Tor Jun 23, 2015 12:00 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Gost je vsak IP naslov, ki ni logiran. Osebno dostopam iz različnih kompov (večinoma berem) in imam autologin izklopljen, torej padem takoj med goste.
Podobno se lahko vprašam za skrite uporabnike. Pred kom in zakaj so skriti? Smile

Avtor: Bizgec65Kraj: Trebnje PrispevekObjavljeno: Tor Jun 23, 2015 8:10 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Sam sem bil skrit nekaj časa, ko sem sledil licitacijam, ker me je dostikrat @Jaka57 prelicitiral Mr. Green .

Avtor: sebastiantKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Tor Jun 23, 2015 8:48 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
DusanK je napisal/a:
.................... Pred kom in zakaj so skriti? Smile

Nisem lep. Sad

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Tor Jun 23, 2015 10:26 am    Naslov sporočila:  Re: Gostje
----------------------------------------------------------------------------
Jaka57 je napisal/a:
Zanimivo, koliko gostov imamo vsak dan na forumu (od 30 do 40) Wink ...



Kot je napisal Dušan - Gost je vsak IP naslov, ki ni logiran. To so tudi razni roboti brskalnikov, ki skenirajo forum.

DusanK je napisal/a:
....
Podobno se lahko vprašam za skrite uporabnike. Pred kom in zakaj so skriti? Smile


Vzrok za "skrivanje" pri nekaterih je verjetno zaradi obiskovanja foruma v službenem času.

Avtor: DusanKKraj: Medvode - med vodami PrispevekObjavljeno: Tor Jun 23, 2015 5:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V bistvu itak vidiš v posameznih temah status uporabnika.
Jaz sicer nisem bil logiran, sem samo pregledoval forum, torej bil kot gost, sistem pa še vedno beleži moj IP kot da sem online.
Vidi se tudi kdo je offline ali skrit. Smile

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group