www.elektronik.si
Problem pri oddaji odgovora v temi

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jul 20, 2015 11:15 am    Naslov sporočila:  Problem pri oddaji odgovora v temi
----------------------------------------------------------------------------
V nekaterih temah (ne vseh) oddam odgovor, ki je dejansko oddan vendar se mi prikaže sporočilo na spodnji sliki.
Sicer ne moti ne vem kako, pa vendar.
Je to problem pri meni ali kje drugje.

Avtor: MadMax PrispevekObjavljeno: Pon Jul 20, 2015 11:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Kje drugje.
Tudi sam včasih fašem tako sporočilo, pa mislim da je tudi bilo že večkrat omenjeno.
Skratka, nisi edini.

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pon Jul 20, 2015 11:28 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Ja saj pravim, da ni problema (ali je?), v temi "Napajanje 2x11.5V" se je zgodilo, da niso bile oddane slike (mogoče tudi moja napaka, saj veš vročina pa to....), ki sem jih pripel in ko sem uredil moj odgovor (dodal slike) ni bilo sporočila, toda takoj za tem, ko sem napisal še en odgovor, pa zopet.
Ampak, kot si napisal, tudi s tem se da preživeti Wink .

Avtor: sebastiantKraj: ljubljana PrispevekObjavljeno: Pon Jul 20, 2015 11:41 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaka57 je napisal/a:
...... da niso bile oddane slike (mogoče tudi moja napaka, saj veš vročina pa to....), ki sem jih pripel.............

Jaka to se mi je pred pol ure zgodilo, slike niso bile oddane in napisalo mi je nekaj, si nisem zapomnil.

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Čet Jul 23, 2015 10:32 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Težava je povezana s tole zadevo.

Lp, Frenki

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group