www.elektronik.si
ZS izginilo ?

www.elektronik.si -> About forum and filemanager

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 9:44 am    Naslov sporočila:  ZS izginilo ?
----------------------------------------------------------------------------
Zanima me, kam lahko izgine poslani ZS čeprav jih že dolgo nisem brisal?

Dva dni nazaj sem poslal ZS, ki je bil najprej v Odposlano kot po navadi od koder se po branju naslovnika ponavadi premakne v Poslano.

Čez noč pa je izginil in ga ni nikjer - niti v Shranjeno ali Prejeto .

To se mi je zgodilo prvič v 10. letih odkar sem na forumu Question

Avtor: mucekKraj: Domzale PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 11:59 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Taka situacija se MOGOČE zgodi, če se vmes uporabnika, ki si mu poslal sporočilo, izbriše.

LP, g

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 12:59 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
mucek je napisal/a:
Taka situacija se MOGOČE zgodi, če se vmes uporabnika, ki si mu poslal sporočilo, izbriše.

LP, g

To sicer ne vem, vem pa, če uporabnik izbriše sporočilo, ne da bi ga pogledal Whistle .
Probaj Wink .

Avtor: SilvoKraj: Koroška-okolica Dravograda PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 1:13 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Mogoče je kaj v zvezi s temi težavami? Bo morda Frenki povedal?

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 3:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaka57 je napisal/a:
To sicer ne vem, vem pa, če uporabnik izbriše sporočilo, ne da bi ga pogledal Whistle .

Aha, potem bo to to, ker se je šlo za ZS, ki je bil odgovor na tvoj žaljiv ZS.

Če se bojiš prebrat odgovor na ZSe, ki jih začneš sam pošiljat, jih potem raje sploh ne začni pošiljat ... Laughing


BTW, poleg neutemeljenega obtoževanja, izživljanja nad okolico in žalitev na najnižjem nivoju, je tudi strah pred pred soočanjem in resnico eden od pogostih in resnih znakov demence ... Whistle

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 6:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iztok je napisal/a:
BTW, poleg neutemeljenega obtoževanja, izživljanja nad okolico in žalitev na najnižjem nivoju, je tudi strah pred pred soočanjem in resnico eden od pogostih in resnih znakov demence ...

Ne vem zakaj bi moral tvoje trolanje trpeti, kajti to kar si napisal malo višje, seveda, ne drži vode, posebno kar se tiče obtoževanja, izživljanja in žaljenja.
O demenci pa ne bom, ker vidim, da si strokovno podkovan o psihi ljudi, torej skoraj zagotovo drži Wink .
Seveda pa lahko to tvoje trolanje podkrepiš z dejstvi, da ne bo ostalo na "rekla kazala". Ali je to tvoje natolcevanje mogoče posledica obiska člana tega foruma @Srake, ki je imel zagotovo veliko za povedati, tako kot je včasih meni govoril o ostalih forumaših, zelo veliko pa je imel povedati o enem, s katerim pa zdaj zgledno sodelujeta v skupinskih projektih.
Ni kaj, kot sem mu že na ZS napisal, je politik svetovnega formata!

Če ne razumeš slovensko, ti jaz nisem kriv (za šolo je že malo pozno Wink )
Torej, ko si trolal o WD40, nisi napisal nič uporabnega in tudi slučajno ne odgovora na vprašanje katera je tista sestavina v WD40, ki škoduje elektroniki, ko pa sem napisal, da poleg WD40 obstaja tudi možnost, da je vzrok za ogenj v tisti štali lahko tudi tvoja napaka, to še ni obtoževanje ampak dejstvo.
Seveda, ker si nezmotljiv, sem se ti tudi opravičil, ker sem omenil, da obstaja možnost, da si storil kaj narobe pri popravljanju električne omarice v štali, ki je pogorela.
In to je to!
Ne vem zakaj bi bral tvoja ZS, saj zato ne čutim nikakršne potrebe, prav tako pa smatram, da pametnega tako ali tako nisi v njem nič napisal.
Lahko rečem, da poznam veliko ljudi širom po svetu in doma, s katerimi odlično shajam in do sedaj sem prijatelje in znance izbiral sam in tako bo tudi v bodoče!

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 7:39 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Spet nove neresnične obtožbe in trditve ... demenca napreduje Cool

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 7:58 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
@Iztok, ne znaš drugega?
Sprašujem o dejstvih, kar ti pišeš je čisto navadno trolanje, babji frizerski čvek brez kakršnekoli osnove.
Trditve ja, še obtožbe pokaži, seveda, demenca, ne želim ti je, toda v tvojih letih in da se še zavedaš, da napreduje, ja to je pa zagotovo hudo, se strinjam d'oh! .

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 9:18 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Odgovoril bom samo na zastavljeno vprašanje glede ZS. Zagotovo se ni počelo ničesar takega, zaradi česar bi katerokoli zasebno sporočilo izginilo. Silvo niti z omenjenim problemom ni v ničemer povezano. Odpravil pa sem problem vezan na težave s pošiljanjem e-mail sporočil ob obveščanju pri novih prispevkih v spremljanih temah in obveščanje ob prejemu novih zasebnih sporočil.

Možen vzrok za osnovno vprašanje glede izginulega sporočila pa je opisal Jaka57.

Lp, Frenki

Avtor: Jaka57Kraj: Grosuplje PrispevekObjavljeno: Pet Jul 24, 2015 9:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
frenki je napisal/a:
Možen vzrok za osnovno vprašanje glede izginulega sporočila pa je opisal Jaka57.
Sprobal sem tako, da sem sam sebi poslal ZS in če ga ne odpreš, temveč takoj označiš in izbrišeš, ga ni več.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group