www.elektronik.si
Težave pri prijavi v Filemanager

www.elektronik.si -> Forum in Filemanager

Avtor: FreakinTeeKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Ned Sep 20, 2015 12:05 pm    Naslov sporočila:  Težave pri prijavi v Filemanager
----------------------------------------------------------------------------
Pozdravljeni. To vprašanje sem že zastavil pod temo s podobnim imenom a nanj ni odgovoril nihče, zato sklepam da tisto rubriko nobeden več ne pregleduje. Iz tega razloga vprašanje zopet postavljam v novo temo.

Pri poskusu registracije na filemanagerju dobim odgovor:

Ran into problems sending Mail. Response: 554 5.7.1 : Relay access denied

Uporabil sem svoje uporabniško ime, geslo in e-poštni naslov. Mi lahko kdo razloži v čem je težava? Želel sem si sprintati Židanov Popravak radio prijemnika in še kaj drugega...

Hvala.

Avtor: BranezKraj: Koprivnica HR PrispevekObjavljeno: Ned Sep 20, 2015 1:45 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pa si kliknil na pravo ikono?

Avtor: FreakinTeeKraj: Celje PrispevekObjavljeno: Sob Sep 26, 2015 3:35 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
(Se opravičujem za pozen odgovor, se pripravljam na študij, trenutno)

@Branez: Okvir Rating je prazen, brez ikon. Sklepal sem da je to zato ker nisem prijavljen...

Avtor: feegmKraj: Ljubljana PrispevekObjavljeno: Pet Okt 16, 2015 10:23 pm    Naslov sporočila:  težave s Filemanagerj-jem
----------------------------------------------------------------------------
Zdravo,

na filemanagerju sem nameraval prenesti pdf, a ko se na filemanagerju prijavim mi vsakič napiše:
"Vpisal si neveljavno uporabniško ime ali geslo. Prosim, pojdi nazaj in poskusi ponovno.",
kljub temu, da sem že registriran.
Prosil bi za pomoč, saj bi pdf resnično potreboval.

Hvala!

Avtor: frenkiKraj: Ljubljana (JN76GB) PrispevekObjavljeno: Sob Okt 17, 2015 8:52 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Pri tvoji aktivnosti na forumu ti tudi uspešna prijava ne bo kaj dosti pomagala Sad . Napiši katera datoteka te zanima in kam ti jo lahko pošljem.

Stran 1 od 1

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group