www.elektronik.si
Kako dostopati do mojega računalnika od drugod?
Pojdi na stran 1, 2  Naslednja  :||:
www.elektronik.si -> MS Windows razprave

Avtor: drejkoKraj: koroška-okolica SG PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2016 11:32 am    Naslov sporočila:  Kako dostopati do mojega računalnika od drugod?
----------------------------------------------------------------------------
Imam iskratel nettop 30 in na njemu vezano IP camero in program za snemanje.Želel bi dostop za urejanje in pregledovanje od drugod.Ali je to možno naredit z win7 ali je potrebno instalirat server.Vsak nasvet je dobrodošel.

Avtor: rafaellsiKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2016 11:58 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
VNC remote control software (ultra. tight, ...), teamviewer, Microsoftov Remote desktop, ....

Avtor: [g0ran24]Kraj: Brežice PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2016 1:04 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Vecinoma imajo videonadzorni programi ze v sebi program za remote view. Lazje bo ce napises kateri program uporabljas.

Verjetno bo potrebno se kaksen port na routerju odpreti.

Lp

Avtor: robertKraj: Tolmin PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2016 9:55 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V kolikor imaš doma statični IP naslov je potrebno par nastavitev na routerju (porti,...)
V kolikor ga nimaš pa predlagam Teamviewer,...

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Čet Jul 21, 2016 11:33 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Jaz tudi uporabljam teamwiever, ni ga treba posebej nastavljat in pride mimo vseh routerjev in firewallov.

Avtor: IztokKraj: LJ PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2016 1:38 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
robert je napisal/a:
V kolikor imaš doma statični IP naslov je potrebno par nastavitev na routerju (porti,...)
V kolikor ga nimaš pa predlagam Teamviewer,...

cero je napisal/a:
Jaz tudi uporabljam teamwiever, ni ga treba posebej nastavljat in pride mimo vseh routerjev in firewallov.

x 2 - lepo dela tudi preko Androida ...

Avtor: DenisHKraj: Gorenjska PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2016 11:17 am    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
V kolikor še nimaš v Nettopu 30 vgrajenih 4 GB rama, ti toplo priporočam da to storiš. Ko sem to naredil na svojem (iz 2GB na 4GB), je kar "zadihal". Deluje bolj stabilno in tekoče.

Avtor: drejkoKraj: koroška-okolica SG PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2016 1:05 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj imam 3GB ram.Hvala za nasvete.Uporabljam pa program CMS.Ali bom lahko s temi programi tudi upravljal kamero?Imam pa dinamični IP ker si je telemach tako namislil.

Avtor: drejkoKraj: koroška-okolica SG PrispevekObjavljeno: Pet Jul 22, 2016 1:06 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Zdaj imam 3GB ram.Hvala za nasvete.Uporabljam pa program CMS.Ali bom lahko s temi programi tudi upravljal kamero?Imam pa dinamični IP ker si je telemach tako namislil.

Avtor: ceroKraj: vipava PrispevekObjavljeno: Sob Jul 23, 2016 6:30 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
Iztok je napisal/a:
lepo dela tudi preko Androida ...


Ja to sem pa pozabil, ravno tako kot tudi, da ga ni treba sploh inštalirati na mašino.
V bistvu si logiran na mašini kot gost, ga zdownloadaš in zaženeš, pa še vedno deluje.

Avtor: satelitkoKraj: Radovljica PrispevekObjavljeno: Sob Jul 23, 2016 10:34 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
DenisH je napisal/a:
V kolikor še nimaš v Nettopu 30 vgrajenih 4 GB rama, ti toplo priporočam da to storiš. Ko sem to naredil na svojem (iz 2GB na 4GB), je kar "zadihal". Deluje bolj stabilno in tekoče.


Mi zaupaš, kateri RAM si vtaknil noter in dobro dela? Tudi meni ležita dva nettopa, eden z 1, drugi z 2G, pa sta nekako prelena za resnejše delo.

Avtor: juremisKraj: Ambrus PrispevekObjavljeno: Pon Jul 25, 2016 10:54 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
satelitko je napisal/a:
DenisH je napisal/a:
V kolikor še nimaš v Nettopu 30 vgrajenih 4 GB rama, ti toplo priporočam da to storiš. Ko sem to naredil na svojem (iz 2GB na 4GB), je kar "zadihal". Deluje bolj stabilno in tekoče.


Mi zaupaš, kateri RAM si vtaknil noter in dobro dela? Tudi meni ležita dva nettopa, eden z 1, drugi z 2G, pa sta nekako prelena za resnejše delo.


Če govorimo o isti stvari Very Happy DDR2 (667Mhz) pašejo pol pa kar dobiš. Lahko daš 1 dodatn ali zamenjaš 2x po 2GB.

LP,Jure

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Pet Dec 25, 2020 12:12 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
(dec. '20)
kateri VNC za Android 10 ?
Na prenosniku in na oddaljenem računalniku imam UltraVNC, a zgleda da verzije za Android ni.
Na play.google.com je ogromno zadetkov, a praktično nobenega filtra za izbiro.

Avtor: qwertzKraj: Vrhnika PrispevekObjavljeno: Sob Dec 26, 2020 6:38 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.glavsoft.rrviewerpro

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realvnc.viewer.android

Avtor: psevdonimKraj: slo PrispevekObjavljeno: Sob Dec 26, 2020 11:07 pm    Naslov sporočila:  
----------------------------------------------------------------------------
to predlagaš na podlagi lastnih izkušenj, ali naključni zadetek ?

Stran 1 od 2

Powered by phpBB © 2001,2002 phpBB Group